Настя Каменських показала обличчя крупним планом і вразила публіку: “Щось так постаріла”

Настя Каменських відмінила концерти через хворобу і дала перший коментар
Настя Каменських відмінила концерти через хворобу і дала перший коментар

Настя Каменських багато років носить статус однієї з найкрасивіших жінок в українському шоу-бізнесі. Артистка підкорила публіку не лише своїм голосом, а і миловидним обличчям, кучериками та пишними формами. Співачку вважали красунею і тоді, коли вона була з зайвою вагою і тоді, коли Настя почала активно займатися спортом і помітно схудла.

Втім, час йде на на користь жіночій красі. Насті Каменських зараз 35 років і на обличчі співачки помітні перші ознаки старіння. За останні 9 місяців війни Настя, як і інші українці, через постійний стрес ще більше постаріла.

Це відмітили користувачі Мережі, коли Каменських опублікувала свіже відео в своєму Інстаграм-блозі. На відео артиста показала своє обличчя крупним планом.

Настя зробила легкий макіяж, але користувачі Мережі все одно помітили, що Каменських має вже не такий молодий і свіжий вигляд, як раніше.

Ось, що написали фоловери у коментарях:

  • “Шось так постаріла???”;
  • “Настя, ви якась сумна, сподіваюсь що здалося”;
  • “Настя! Сама красива, але, сумна все буде добре, коли мене війна!”.
Настя Каменських показала обличчя крупним планом і вразила публіку
Настя Каменських показала обличчя крупним планом і вразила публіку

До слова, через переживання і стрес Каменських не лише помітно постаріла, а і погладшала. Після того, як у серпні Настя повернулася з-за кордону в Україну, публіка помітила, що співачка помітно поправилась, а сама Настя почала з’являтися на публіці лише у балахонах та вільному одязі. Спочатку шанувальники Насті подумали, що співачка вагітна. Втім сама артистка зізналася, що дитину вона не чекає, вона просто набрала зайву вагу.

Раніше Каменських розповідала, що у неї є проблема: вона заїдає стрес. Тож завжди у важкий для себе період, набирає зайву вагу.