Як виглядають зірки серіалу “Не народись вродливою” Уварова, Антипенко, Сємакін та інші: роки невблаганні

Author name 3 Грудня 2022 в 12:12

Поділитися статтею

Як зараз виглядають актори із Не народись вродливою
Як зараз виглядають актори із Не народись вродливою

Серіал “Не народись вродливою” свого часу просто порвав інфопростір. Навіть продюсери не очікували такого шаленого успіху картини. А всі задіяні актори миттю стали знаменитостями. Та чи вдалося раптово запаленим зіркам втриматися на вершині слави?

Неллі Уварова

Неллі Уварова нині не має нічого спільного зі своєю екранною героїнею

Перевтілення маленької незграбної дівчинки з кісками на білого лебедя мільйони глядачів очікували з нетерпінням. Та образ Каті Пушкарьової став прокляттям для актриси. Уварова воліла грати серйозні ролі, а всі бачили в ній виключно гидке каченя. Вона й досі грає в театрі, іноді з’являється на телеекранах у серіалах чи фільмах. Але демонстративно не бере участі в комедіях. Напевно, тому і не стала мегазіркою. Неллі заміжня і має двох дітей.

Григорій Антипенко

Григорій Антипенко вже не нагадує Андрія Жданова

Серіальний ловелас створив собі імідж мачо на довгі роки, лускаючи жіночі сердечка, немов насіння. Але в головних ролях шанувальники актора практично не бачили. Він пояснює це небажанням брати участь в нецікавих проєктах. Під час знімання серіалу Гриша покохав Юлію Такшину, що зіграла другу секретарку директора “Зималето”. У них народилося двоє синів, але шлюб пара не взяла. Потім в Антипенка був ще один службовий роман із колегою по театру Тетяною Арнтгольц. Врешті він одружився у 2019 році й має сина Афанасія.

Віталій Єгоров

Віталій Єгоров кардинально змінив імідж, відростивши волосся

Актор мріяв зіграти роль Воропаєва, але його затвердили на дизайнера Мілко – чоловіка з непевною орієнтацією. Слід відзначити, що й акцент, й ужимки в Єгорова вийшли ідеально. Віталій після роботі в серіалі втямив, що йому більше до вподоби гра на театральній сцені. До того ж він викладає акторську майстерність студентам. Побачити в серіалах його іноді можна, але не так часто, як хотілося б прихильникам. В особистому житті у зірки все гаразд. Уперше Віталій одружився в 40 років. Тепер у нього двоє маленьких діточок.

Артем Семакін

Артем Семакін хоч і носить окуляри, але нічого спільного з Колею не має

Як і Антипенко, в ході знімального процесу Артем закрутив роман. Його обраницею стала Маша Машкова. Цей роман призвів до розлучення Семакіна з дружиною й оформлення другого шлюбу. Після розставання з Марією (знову через зраду) актор ще раз намагався стати вірним чоловіком дружині. Та навіть народження дитини не врятувала шлюб знаменитості. Після Каті Пушкарьової Артем знімався переважно у другорядних ролях, тож ви навряд чи пригадаєте, в яких саме картинах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею