Андрій Макаревич має за плечима чотири шлюби й став батьком у 66 років: як виглядають зіркові нащадки

Author name 3 Грудня 2022 в 09:12

Поділитися статтею

Андрій Макаревич не сподівався, що одружиться вчетверте
Андрій Макаревич не сподівався, що одружиться вчетверте

Лідер гурту “Машина часу” Андрій Макаревич написав численну кількість пісень, сповнених духом свободи і непокори. Своє особисте життя музикант особливо ніколи не афішував. Та, як виявилося, воно минуло доволі бурно.

Перші три шлюби не склалися

Перший шлюб Андрія, що був заключений 1976 року, тривав усього 3 роки. Макаревич сам познайомив Олену Глазгову з поляком Мартіном, який знімав фільм про заборонені в СРСР рок-гурти. Дівчина закохалася, переїхала до Польщі і вийшла заміж за ляха.

Шлюб Андрія Макаревича з Оленою Глазговою тривав 3 роки

Вісім років Макаревич холостякував, а потім зробив другу спробу створити сім’ю з косметологинею Аллою Голубкіною, відбивши дівчину в колеги Олексія Романова з гурту “Воскрєсєніє”. Молодичка подарувала рокеру первістка Івана, який став актором. Але зростав хлопчик без батька, бо Андрій з Аллою розлучилися за 3 роки.

Шлюб Андрія Макаревича з Аллою Голубкіною тривав 3 роки

За 14 років Макаревич знову став на весільний рушник зі стилісткою Наталією Голуб, яка була на 15 років молодша і з задоволенням займалася з коханим чоловіком дайвінгом і гірськими лижами. У цій родині співак протримався цілих 7 років. Вони розлучилися 2010 року. Жінка перебралася жити до Аргентини, де вийшла заміж.

Шлюб Андрія Макаревича з Наталією Голуб протримався 7 років

Можливо, поталанить учетверте?

Допоки вів кулінарну передачу «Смак», Макаревич навчився непогано готувати. То й не збирався створювати нову родину. Та зустріч з історикинею Ейнат Кляйн змусила чоловіка, якому було вже далеко за 60, передивитися погляди на життя. Раніше жіночка мешкала у Києві, і її всі називали Інною Калініною. Тепер переїхала до Ізраїлю, змінивши ім’я і прізвище.

Андрій Макаревич побрався з Ейнат Кляйн у 2020 році

Окрім дослідницької роботи і проведення екскурсій молода дружина (30 років різниці) обожнює мандрувати і лазити по скелях. Вони познайомилися, коли жіночка організовувала легендарному музиканту тур по Ефіопії. Доленосна зустріч завершилася походом до РАЦСу в 2020 році. А невдовзі у пари народися хлопчик Ейтан.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею