У таких спідницях ноги підіймати не можна: як Лобода, Могилевська, Надя Дорофєєва ходять у короткому вбранні

Author name 30 Листопада 2022 в 17:11

Поділитися статтею

Найкоротші спідниці українських зірок
Найкоротші спідниці українських зірок

Відомі українські красуні вдало підкреслюють свої форми короткими спідницями та обтислими нарядми. ТОП найсміливіших луків від найпопулярніших зірок

В Україні живуть найкрасивіші жінки. Більш того, українські красуні вміють звернути увагу на свої переваги та підкреслити їх. Пропонуємо ознайомитись з підбіркою найкоротших та найсміливіших нарядів знаменитостей.

Наталія Могилевська

Українська співачка надає перевагу довгим сукням та костюмами зі штанами, втім навіть Могилевській іноді хочеться одягти вишуканий образ з короткою спідницею. В один з таких днів артистка виконала своє бажання та похизувалась результатами схуднення. Зірка показала схудлі ноги та ідеальну талію в симпатичному костюмі з короткою спідницею.

Наталія Могилевська на фотосесії в короткій спідниці
Наталія Могилевська на фотосесії в короткій спідниці

Надя Дорофєєва

А ось Надя Дорофєєва залюбки демонструє свої природні переваги – довгі ноги. Так, артистка полюбляє спідниці, а особливо часто співачка з’являється в ультракоротких спідницях. Так, вчора на особистій сторінці співачки в Інстаграмі з’явилось фото з виставки картин, на якій Дорофєєва з’явилась в чорній спідниці з вирізом.

Надя Дорофєєва в короткій спідниці
Надя Дорофєєва в короткій спідниці

Раніше артистка з’явилась в червоно-білому образі. Артистка обрала спідницю-плісе, а наверх одягла червону кофтинку – в тону до автомобіля на фоні.

Українська співачка в білій спідниці
Українська співачка в білій спідниці

Світлана Лобода

Втім, співачка Лобода є беззаперечною лідеркою в цьому топі, адже її наряди буквально кричать про почуття сміливості, яке притаманно знаменитості. Зірка ніколи не соромиться показувати довгі ноги. Ба більше, Світлана вільно рухається в такому вбранні, в якому, здавалося б, взагалі неможливо навіть сісти.

Наприклад, у цьому вбранні співачка з’явилась на своєму виступі в рамках Big Love Show 2020. Знаменитість вразила виконанням пісні, а також сміливим нарядом – блискучий синій костюм зі спідницею з розрізами по боках.

Світлана Лобода в короткій синій спідниці
Світлана Лобода в короткій синій спідниці

Співачка завжди надавала перевагу короткому вбранню, яке підкреслює її ідеальну фігуру. Ось ще один з нарядів зірки, в якому вона виступила на своєму концерті. Кофтинка бежевого кольору створила враження, ніби на зірці нічого немає, а ось коротка спідниця відвернула увагу на ноги Лободи.

Концертний образ Світлани Лободи
Концертний образ Світлани Лободи

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею