Світлана і Віталій Білоножки вже понад 40 років разом: у чому секрет щасливого подружнього життя

Світлана і Віталій Білоножки вже понад 40 років разом
Світлана і Віталій Білоножки вже понад 40 років разом

Розпочиналося їхнє щасливе подружнє життя в малюсінькій квартирці на 9 квадратів і з кухнею на 3 квадрати. Але пара була рада й такому помешканню, що отримали від держави, оскільки до того взагалі знімали комірчину у двірника. Тут вони провели 7 років спільного життя, народивши двох синів. Ще й гостей примудрялися запрошувати, а танці влаштовували у коридорі. Голова родини зумів втиснути в невеличкий простір ще й клітку з папугами і невеличкий акваріум.

Історія знайомства

Світлана в юності співала в опереті у театрі. До неї залицялося чимало заможних чоловіків. Та знайомство з Білоножком усе змінило. Бідний, але гарний хлопчина вправно розігнав усіх кавалерів. Дівчина здалася під його нестримним напором.

Віталій Білоножко сам співав і дружину залучив

А сам Віталій в цей час служив у Київському військовому окрузі, співаючи в ансамблі. Коли познайомилися, провів додому і поцілував. А за місяць вирішив перевірити кохану на міцність. Запросив у ресторан і вийшов, залишивши з другом. Сам же підглядав у вікно, що буде. Та Свєта лише про Віталія в товариша розпитувала, то пройшла перевірку гідно.

Світлана після завершення дикторської кар’єри повернулася до співів

Родина Білоножків не відчула радості від невістки-співачки, вважаючи цю професію несерйозною. Коли жінка перейшла працювати на телебачення ведучою, трішки покращили до неї ставлення. На жаль, коли Світлані минуло 40 років, їй вказали на двері – більше була непотрібна.

Велика родина Білоножків

Та без діла Світлана не залишилася, адже разом із чоловіком організовували фестиваль «Мелодія двох сердець», де знаменитості виступали разом із родинами. Менеджером шоу став їхній старший син Георгій.