В Мережі спливли небачені раніше фото Алли Пугачової: як виглядала Примадонна до слави, грошей і Галкіна

Легендарна співачка Алла Пугачова вже декілька століть не змінює свій образ: все така ж зачіска, стиль одягу і макіяж. Втім, до популярності і слави Примадонна виглядала по-іншому.

В цьому році Аллі Борисівні стукнуло 73 роки. Звісно, фотографій з дитинства та юності  артистки залишилось дуже мало. Проте нам вдалося відкопати деякі архівні знімки.

Як виглядала Алла Пугачова в дитинстві та юності

Алла Борисівна ще з самого дитинства проявляла творчі нахили, тож батьки віддали її в музичну школу ще у віці 5 років. Мама майбутньої артистки була досить жорсткою жінкою, тож змушувала займатися Аллу на фортепіано по 3 години на день. Можливо саме завдяки наполегливості мами, Пугачова змогла досягти таких успіхів у майбутньому.

Як виглядала Алла Пугачова в дитинстві
Як виглядала Алла Пугачова в дитинстві

Цікаво, що Алла Борисівна в шкільні роки мала досить складний і бунтарський характер. Це згадують її однокласники, а сама артистка не приховує, що почала палити в 14 років.

Після закінчення 8 класів школи, Пугачова поступила в музичну школу. Там майбутня зірка почала робити свої перші кроки на шляху до зіркової кар’єри.

Як виглядала Алла Пугачова в юності

Спочатку Алла Пугачова співала в Липецькій філармонії, а потім ще робота в ансамблі “Новий Електрон ” і ВІА “Москвичі “.

В 1969 році, у віці 20 років, Алла стала солісткою в цирковому училищі. Там Пугачова познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Миколасом Орбакасом. Менше ніж через півроку вони одружилися. Цікаво, що саме Алла стала інціаторкою одруження.

Як Алла Пугачова виглядала на своєму першому весіллі
Як Алла Пугачова виглядала на своєму першому весіллі

Через 2 роки після одруження Алла Борисівна народила дівчинку Христину.

Тоді Пугачова зі своїм чоловіком і новонародженою донечкою жили разом з батьками Алли Борисівни. Про великі заробітки ще мова й не йшла, тому саме батьки фінансово допомагали молодій сім’ї.

Сама Алла довго в декреті не засиджувалась і вже через рік після народження донечки поїхала на гастролі за кордон. Тоді кар’єра співачки почала йти на взліт, тому Пугачова дуже мало уваги приділяла своєму чоловіку і доньці. Саме це стало причиною розлучення Алли Борисівни зі своїм першим чоловіком Орбакасом вже через 4 роки подружнього життя.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.