Навіщо отримали паспорт із тризубцем “неукраїнські” знаменитості: Суханов, Амадор Лопес, Ектор Хіменес-Браво

Author name 3 Грудня 2022 в 05:12

Поділитися статтею

Іноземці радіють отриманню українського паспорта
Іноземці радіють отриманню українського паспорта

Попри те, що Україна нині перебуває у вогні, знаходиться чимало іноземців, які не лише не виїжджають на батьківщину, де є світло і не літають ракети, а навпаки всіма силами намагаються отримати паспорт із тризубом. І коли їм це вдається, вони радіють, немов діти.

Олексій Суханов

Два роки знадобилося ведучому телеканалу “Україна” щоб урешті взяти в руки посвідчення особи, прикрашене тризубом. Процес затягнувся, бо задля українського паспорта Олексій мав відмовитися від попереднього громадянства росії.

Олексій Суханов довго мріяв про отримання українського паспорта

Це виявилося дуже складно, адже Суханов покинув країну свого народження з політичних мотивів. Споглядаючи за тим, що коять його співгромадяни, чоловік неодноразово переконався, що вчинив правильно.

Амадор Лопес

Хореографу пощастило отримати довгоочікуване українське громадянство у день народження. І це Амадор повважав найкращим подарунком. З цієї нагоди Лопес Родрігес навіть зробив допис в Інстаграмі українською мовою.

Амадор Лопес отримав українське громадянство в день свого народження

Здобути документ венесуельцю було не дуже просто. Довелося пройти сім кіл пекла і здолати чимало бюрократичних перепон. Лідеру гурту Rumbero’s навіть довелося складати іспит зі знання української мови. Він уже два десятки років мешкає в Україні і перевіз сюди свою маму. Тепер знаходиться в країні на законних підставах.

Ектор Хіменес-Браво

Телевізійний “МастерШеф” відчув справжнє щастя, ставши повноцінним українцем. Своїм новим документом чоловік похвалися в мережі, подякувавши IMMIGRATION Ukraine за допомогу в цьому питанні.

Колумбієць почувається справжнім громадянином, адже займається волонтерством і частенько навідується на передову, щоб підтримати наших хлопців. На думку шеф-кухаря, патріотизм полягає не в громадянстві, а в бажанні підтримати свою країну. Ектор навіть до пари собі підібрав українку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею