Третій президент Віктор Ющенко “розбагатів” ще на одного онука: з’явився третій Андрійко в родині

Author name 4 Грудня 2022 в 07:12

Поділитися статтею

Віктор Ющенко вже має п'ятьох онуків
Віктор Ющенко вже має п’ятьох онуків

Двоє старших дітей третього президента України вже встигли зробити Віктора Ющенка дідусем п’ять разів. Що буде, коли поодружуються троє дітей від другого шлюбу, які поки ще навчаються в університетах?

Наприкінці серпня Віктор Андрійович став дідусем уп’яте. Онука Андрія Андрійовича йому подарував син від першого шлюбу. Тепер у родині налічується три покоління з одним іменем – дідусь, онук і правнук. Для Андрія Ющенка це другий шлюб. З Оленою вони мешкають у Києві вже 4 роки поспіль. Народжувала жінка теж у столиці, не виїжджаючи за кордон. Щоправда, намагалася не афішувати вагітність, приховуючи цю новину від широкого загалу до останнього.

Віктор Ющенко з сином Андрієм і невісткою Оленою, яка народила маленького Андрійка

Раніше син президента був одружений з Лізою Єфросиніною. У них народилася донечка. Варі нині 12 років. Після розлучення перша дружина Андрія-другого вийшла заміж і переїхала жити до Америки.

View this post on Instagram

A post shared by Лиза Ющенко (@liza_u)

Троє старших онуків

Старша донька Віктора Ющенка Віталіна нині активно волонтерить, курсуючи між Україною і країнами Західної Європи. Коли перебуває в Києві займається розв’язання нагальних питань тероборони.

Жінка має трьох дітей. Син Віктор, названий на честь дідуся, вже відзначив 17-річчя. Нині він навчається в канадському університеті. Юнак збирався здобувати освіту в університеті Шевченка, та війна внесла корективи у плани й довелося облишити Київ.

Друзі родини запросили Вітю до Торонто. Мама з молодшою донькою провели родича до Відня, звідки він відлетів за океан. А мама з Адріаною повернулися на автівці до Києва. Старшій доньці Віталіни Домініці вже 21 рік. Її можна було побачити в талант-шоу “Голос країни”.

Троє онуків і донька Віктора Ющенка

Мама трьох дітей ще й дизайном одягу встигає займатися. У Віталіни є власний бренд, що випускає спортивний одяг. А Віктор Андрійович не зраджує собі і продовжує захоплюватися бджолами. На передову бійцям було передано 25 тис. стіків президентського меду – Шевченківського й Бандерівського.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею