Яка мама, така й доня. Зірки, що обожнюють своїх мам: Брежнєва, Христина Соловій, Настя Каменських та інші

Зв'язок між мамами і дітьми настільки сильний, що тримається протягом усього життя. І вже дорослі донечки не можуть жити, щоб не поспілкуватися з найріднішою людиною. А оточення дивиться на них і дивується – як же схожі зірки на своїх матусь!

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва успадкувала мамині риси обличчя

Віра – не найстарша донька в родині, але через обставини стала головною годувальницею. У червні 2022 році мама чотирьох доньок відзначила 70-річчя. То нарешті з’їхалися всі одночасно з різних країн. Такого не було протягом останніх 5 років. Тамара Віталіївна повважала це найкращим подарунком на ювілей.

Настя Каменських

Настя Каменських з мамою схожі не лише зовні, але й кучерявістю волосся

Стосунки Насті з мамою більше нагадують спілкування двох подруг. Співачка навіть називає жінку Лідою. Чоловік Каменських Потап теж перейняв цю звичку. Лідія Петрівна не ображається. Мамина доця пояснює це молодістю мами і надмірною любов’ю до родички. Коли Настя летіла в Мексику, то й 66-річну маму прихопила з собою на відпочинок. Жіночка так весело жартувала, що її всі стали називати Лідією Петросяніновною.

Христина Соловій

Христина Соловій перейняла від мами очі, ніс, губи

Вітаючи маму з днем народження, підопічна Святослава Вакарчука виклала в мережу світлину з найріднішою людиною. Обидві, усміхаючись, дивляться в камеру. Схожість між мамою і донею просто дивовижна.

Надія Дорофєєва

Просунута мама Наді Дорофєєвої відвідує концерти доньки

Мама намагається не пропускати концертів доньки, а ще є частим гостем в акаунті Наді. Жінка втратила чоловіка у 2017 році. Тато Дорофеєвої помер через онкологію. Тож тепер Ольга ще ближче зблизилася з донечкою.

Співачка навіть виділила у щільному гастрольному графіку шпаринку, щоб звозити маму до Барселони. Звісно, знаменитість поділилася знімком із найріднішою людиною. Фанати Дорофєєвої відзначили, що матуся виглядає молодо і стильно, а донька вдалася вся в неї.

Леся Нікітюк

Мама Лесі Нікітюк така ж гарна, як і донька

Не обійшлося без селфі з мамою і в телеведучої. На сторінці в Інсті можна знайти спільне селфі. Леся частенько називає Катерину Кет. Мама й донька дуже схожі – обидві молоді й красиві.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.