Розтяжка краще ніж у Волочкової: Андрій Джеджула в шортиках показав поздовжній шпагат стоячи (ФОТО)

Author name 5 Грудня 2022 в 20:12

Поділитися статтею

Андрій Джеджула похизувався розтяжкою
Андрій Джеджула похизувався розтяжкою

Український актор похизувався своєю розтяжкою у коротких спортивних шортах. Андрій Джеджула розтягнувся в поздовжньому шпагаті ледве не краще за Анастасію Волочкову

Відомий український актор вирішив поділитись зі своїми шанувальниками цікавими кадрами, на яких демонструє свою майже ідеальну розтяжку. Знаменитість у спортивній баскетбольній формі стоячи “задрав” ногу.

Андрій Джеджула стояв за лаштунками спортивного залу, в якому зібрались інші знаменитості та спортсмени та вирішив прикрасити вечір краплею гумору. Актор обернувся до камери спиною, підняв ногу та повернувся до об’єктива. На камеру артист показав два пальці, складені у знак Victory – перемога, а на його обличчі сяяла щира усмішка. Фотографія була зроблена в Талліні, Естонія.

На фоні артиста також знімав на камеру загадковий чоловік. Джеджула не зазначив, хто це, а тому залишається лише припускати, що це був таємний фанат українського актора або ж просто захоплений пересічний незнайомець, якому також сподобалась розтяжка артиста.

Андрій Джеджула показав свою ідеальну розтяжку
Андрій Джеджула показав свою ідеальну розтяжку

Хоча до балерини Анастасії Волочкової Андрію Джеджулі трішки далеко, варто зазначити, що артист заслуговує на повагу. Видно, що знаменитість не ігнорує заняття спортом та підтримує своє тіло в тонусі. Так, наприклад, якщо порівняти фотографії Анастасії Волочкової, яка стоїть в поздовжньому шпагаті, та фото українського актора, то його прогрес неможливо заперечувати.

Анастасія Волочкова показала поздовжній шпагат стоячи
Анастасія Волочкова показала поздовжній шпагат стоячи

У коментарях шанувальники знаменитості підтримали його гумор та залишили багато компліментів. Підписники Андрія Джеджули зазначили, що в артиста доволі хороша розтяжка та він навіть може позмагатись зі своєю колегою по шоубізнесу Катериною Кухар. Крім того, користувачі мережі добряче потішились з гумору свого кумира та залишили у коментарях багато емоджі, які сміються.

До того ж в описі до нової публікації Андрій Джеджула зазначив, що сьогодні його день складався виключно зі спорту, а тому він вирішив пригадати Таллінн. Актор закликав тих, хто може підняти ногу вище, не ставити лайк під його новим дописом.

  • “Куди ж там вище”;
  • “Катерина Кухар відпочиває.. Красень!!”;
  • “Ого! Балерун”;
  • “Андрію, так тримати! Молодець!!”;

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею