Як виглядають двоє синів Ірини Білик: старший – копія Кузьми Скрябіна, а молодший має східну кров

Ірина Білик являється рекордсменкою по кількості чоловіків серед жінок українського шоу-бізнесу. А ось дітей у зірки всього двоє. Як вони виглядають і чим займаються, дивіться далі в матеріалі.

Ірина Білик – справжня Примадонна української естради. У зірки не лише яскрава співоча кар’єра, а й бурхливе особисте життя. Білик була офіційно одружена аж 5 разів. Наразі Ірина – знову холостячка.

На дітей співачка наважилася лише у першому і останньому своєму шлюбі.

В шлюбі з першим чоловіком Андрієм Оверчуком Ірина Білик народила хлопчика Гліба. Зараз Гліб Оверчук – дорослий хлопець зі своїм життям. Хлопець пішов по стопах своєї мами і займається музикою. Втім, хлопець обрав дещо інший напрям, а саме рок.

Старший син Ірини Білик вийшов з-під маминого контролю
Як виглядає старший син Ірини Білик

Гліб має дещо неформальну зовнішність: довге волосся і татуювання. До слова, хлопця часто порівнюють з Кузьмою Скрябіним, адже вони дійсно дуже схожі зовні.

Відомо, що Гліб вже декілька років заручений з дівчиною на ім’я Аліса. Дівчина вже стала частиною сім’ї Білик і навіть ходить разом з майбутньою свекрухую на світські заходи.

Ірина Білик із сином і майбутньою невісткою
Ірина Білик з сином і майбутньою невісткою

А ось другий син Ірини Білик ще зовсім маленький. Хлопчику всього 7 років.

На другу дитину Ірина Білик наважилась, будучи в шлюбі зі своїм 5 чоловіком, продюсером Асланом Ахмадовим. Хлопчик народився за допомогою сурогатного материнства, адже тоді Білик не могла вже самостійно стати мамою. Білик і Ахмадов назвали сина незвичайним іменем Табріз.

Аслан Ахмадов, Ірина Білик та їх син Табріз
Як виглядає молодший син Ірини Білик Табріз

В цьому році Табріз пішов в другий клас. Хлопчик дуже схожий на свого батька, а схожість зі співачкою майже не помітна.

Як виглядає молодший син Ірини Білик
Як виглядає молодший син Ірини Білик

Білик часто показує свіжі фото і відео зі своїм молодшим сином. Помітно, що співачка просто обожнює хлопчика і приділяє йому багато уваги.

Табріз у свої 7 років дуже харизматичний і артистичний хлопчик.

spot_img

Схожі статті

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!

Нічого смажити та запікати не треба: готую рулет зі свинячої рульки. Виходить смачніше за домашню ковбасу!

Спробуйте рецепт рулету зі свинячої рульки! Ця домашня смакота підходить для приготування бутербродів і стане чудовою альтернативою ковбасі.