Куди поділася останнім часом Олена Корікова: свекрухи і колишні кохані псують життя “Бідній Насті”

Author name 11 Грудня 2022 в 10:12

Поділитися статтею

Олена Корікова весь час потерпала від колишніх і свекрух
Олена Корікова весь час потерпала від колишніх і свекрух

Мільйони глядачів спостерігали за перипетіями життя головної героїні “Бідної Насті”, милуючись привабними формами білявки. На жаль, краса не допомогла Олені Кориковій знайти жіноче щастя. Колишні ще й заважають їй просуватися у творчій кар’єрі.

Першим, хто втратив голову від 17-річної привабливої білявки, став Дмитро Рощин. Але сувора матуся Катерина Васильєва заборонила й думати про мисливицю за московською пропискою. Тож студентка змушена була дати сину Арсенію своє прізвище замість батькового. За іронією долі згодом Рощин став священником і батьком 8 дітей, але первістка так і не визнав.

Шлюб Олени Корікової з Дмитром Ліпскеровим протримався 11 місяців

Олена зробила висновки з попередніх стосунків і стала вимагати від Дмитра Ліпскерова розпису. Закоханий чоловік ладен був на все. Та обручка на пальці не захистила Корікову від нападок із боку свекрухи. За рік пара змушена була розлучитися. Хоча ще цілий рік зустрічалися тайкома від мами письменника.

Олена й сама давала відкоша прихильникам

За пів року, проведені поряд із Андрієм Малаховим, актриса була певна, що на цей раз усе буде гаразд. Та й телеведучий був готовий розпрощатися з холостяцьким життям. Навіть надумав подарувати коханій обручку й освідчитися в прямому ефірі. Але Олена не прийшла на захід.

Олена Корікова не схотіла бути разом із Андрієм Малаховим

Не сприйняла блондинку і мама Марата Сафіна. Жінці не подобалося, що невістка буде на 8 років старша за її сина. Тенісист не зважав на родичку й освідчився коханій. Вони зустрічалися півтора року, але так і не стали на весільний рушник, бо потенційна свекруха завадила.

Щастю з Сергієм Астаховим начебто нічого не заважало. Але й тут не склалося. Після чотирьох років співжиття Олена вирішила покинути чоловіка. Актор із горя навіть запив.

Олена Корікова з Сергієм Астаховим прожили разом 4 роки

Прихильники Корікової дивуються, чому вона так рідко з’являється на екранах. Олена й сама собі ставила це питання неодноразово, допоки випадково не дізналася відповідь. Один із журналістів розповів знаменитості, хто гальмує її кар’єрне просування. З’ясувалося, що колишній впливовий коханий так мститься за те, що Корікова його покинула. Воістину бідна Олена.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею