47-річний Олексій Арестович поділився фотографією з татуюваннями по всьому тілі: “Хочу навчитися розуміти”

Відомий український політичний та громадський діяч Олексій Арестович опублікував фотографію з величезним татуюванням та поділився психологічною порадою

Сьогодні важко знайти українця, який би не чув про Олексія Арестовича. Після початку повномасштабного вторгнення політик здобув шалену популярність. Доки одні захоплюються постаттю радника Офісу Президента України, іншим Арестович не дуже подобається. Втім, заперечувати той факт, що за життям політика стежать мільйони українців, важко. Так, на особистій сторінці радника час від часу з’являються дописи та фотографії.

Олексій Арестович опублікував нову фотографію в Інстаграмі
Олексій Арестович опублікував нову фотографію в Інстаграмі

Фото з татуюваннями

Цього разу Олексій Арестович поділився кадрами буддистського бога Брахми з величезними татуюваннями по всьому тілу. В описі до опублікованої фотографії український політичний та громадський діяч вирішив поділитись зі своїми підписниками філософською мудрістю або ж, як висловився сам Арестович, психологічною порадою.

Так, радник Офісу Президента зізнався, як правильно проводити так званий “тест на жертву”. За словами Олексія Арестовича, все дуже просто – варто запитати в себе, скільки навколо вас людей, винних у ваших проблемах, окрім вас.

Олексій Арестович не відходив від особливого власного та загадкового стилю ведення особистого блогу. Дописи громадського та політичного діяча часто лаконічні та небагатослівні. А у коментарях під публікаціями підписники спілкуються з Олексієм Арестовичем.

Новий допис Олексія Арестовича в соціальній мережі Інстаграм
Новий допис Олексія Арестовича в соціальній мережі Інстаграм

Реакція публіки

У коментарях під новою публікацією шанувальники та підписники Олексія Арестовича відповіли на запитання, яке їм поставив політик. Так, відповіді розділились, втім між користувачами мережі розв’язалась справжня філософська дискусія. Окрім обговорень, у коментарях під новим дописом підписники також висловили своє незадоволення радником Офісу Президента.

Коментарі під дописом Арестовича
Коментарі під дописом Арестовича
  • “А якщо в мене така ситуація, що у всьому в мене винуватий завжди один Арестович, то що то означає я пройшов тест чи ні?”;
  • “З урахуванням сьогодення, винними у наших бідах можуть бути інші люди. Навіть не живуть в одній країні”;
  • “Два зайві слова: “винних” та “біди”. Якщо людина шукає винних – це вже симптоми жертви. Ну, а біди… це вже ставлення до себе і до світу (картина світу людини)”;

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.