“Повернення блудного батька”: Ольга Сумська показала коханого Борисюка після виснажливої репетиції вистави

Author name 14 Грудня 2022 в 17:12

Поділитися статтею

Ольга Сумська показала Борисюка після репетиції
Ольга Сумська показала Борисюка після репетиції

Відома українська актриса замилувала мережу фотографіями зі своїм чоловіком. Подружжя сфотографувалось дорогою додому після репетиції цікавої театральної вистави

На особистій сторінці відомої української актриси в соціальній мережі Інстаграм час від часу з’являються симпатичні кадри та милі фотографії. Ольга Сумська спілкується зі своїми шанувальниками та ніколи не приховує фактів особистого життя. Так, цього разу знаменитість вирішила показати та розповісти, як вона зі своїм чоловіком, також актором, проводить час.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк – миле фото

В особистому блозі української зірки з’явився кадр з її коханим чоловіком. Так, актриса показала, як вони з чоловіком виглядають після виснажливої репетиції театральної вистави. Ольга Сумська повідомила, що вони відточували майстерність у виставі “Повернення блудного батька”.

Українська актриса опублікувала сонячні кадри, на яких вона з чоловіком позує на фоні засніжених столичних вулиць. Хоча снігу випало небагато, його все одно видно на бордюрах і тротуарі. Зимове сонце яскраво освічує щирі усмішки зірок, а їхні очі, хоч і виглядають дещо засмученими, все одно сяють щастям від можливості бути поруч.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк на новій фотографії
Ольга Сумська та Віталій Борисюк на новій фотографії

Нагадаємо, що історія кохання однієї з найвідоміших пар українського шоубізнесу почалась багато років тому. Роман між майбутнім подружжям “закрутився”, коли Сумська була у шлюбі з ексчоловіком Паперним та виховувала від нього старшу доньку Антоніну. Ольга Сумська в одному з інтерв’ю ділилась спогадами про першу зустріч зі своїм нинішнім чоловіком.

Тоді, зізналась актриса, вона навіть не могла подумати, що Віталій Борисюк колись стане найбільшим коханням її життя. Артистка вперше зустріла актора, коли той прийшов на новорічну вечірку їхніх спільних товаришів. Проте, життя непередбачуване, тому пізніше ні Ольга Сумська, ні Віталій Борисюк не змогли чинити опір сильним почуттям.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк у молодості
Ольга Сумська та Віталій Борисюк у молодості

Про їхні стосунки навіть почали складати легенди. Так, у театрі часто можна було почути, що роман Віталія Борисюка та Ольги Сумської – один із найбільш пристрасних за останні декілька десятків років. Актриса завжди з усмішкою погоджувалась із такими заявами та відповідала, що нікому не вдалось їх “переплюнути”.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею