Відростив дуже довге волосся і завів бороду: в Мережі з’явилося нове фото “втікача” Олега Винника

Author name 15 Грудня 2022 в 13:12

Поділитися статтею

В Мережі з'явилося нове фото втікача Олега Винника
В Мережі з’явилося нове фото втікача Олега Винника

З початку повномасштабної війни в Україні улюбленець публіки Олег Винник різко зник з інфопростору. Пізніше виявилось, що артист виїхав за кордон начебто на лікування.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України більшість українських зірок почали активно допомагати рідній державі. Хтось пішов на фронт, хтось почав волонтерити, а хтось почав збирати кошти на ЗСУ та допомогу постраждалим людям. Втім, є і ті зірки, які розчарували публіку своєю неактивною позицією. Таким артистом став раніше найулюбленіший співак українських жінок Олег Винник.

Офіційно Олег Винник залишається самотнім
В Мережі з’явилося нове фото втікача Олега Винника

Після початку повномасштабної війни артист просто зник з інфопростору. Довгий час його прихильники не знали, де зараз знаходиться артист, втім, було зрозуміло, що він не в Україні.

Лише через 4 місяці війни на зв’язок вийшов адвокат Винника. Жінка дала коментар з приводу відсутності артиста і заявила, що він знаходиться в Німеччині. Втім, представниця співака запевняє, що він туди поїхав на лікування. При цьому жінка не сказала, чим саме хворіє Винник.

Вже йде 10-й місяць війни, а Олег Винник так і не вийшов на звязок зі своїми прихильниками. Однак, не так давно стало відомо, що артист таки допомагає Україні, а саме передає для армії необхідні військовим позашляховики. Робить він це через чоловіка Оксани Білозір Романа Недзельського, який зараз служить в ЗСУ.

Нещодавно Роман опублікував на своїй сторінці в Фейсбук нове фото з Олегом Винником, яке було зроблене в Берліні, Німеччина. Артист помітно змінився. На фото видно, що Олег, який завжди мав пишну шевелюру, відростив дуже довге волосся. Крім того, Винник відростив і бороду.

В Мережі з'явилося нове фото втікача Олега Винника
В Мережі з’явилося нове фото втікача Олега Винника

Сьогодні мій 300-й день в українській армії і 293-й день війни. Життя змінилось на 180º, багато що було, багато що, сподіваюсь, буде.

, – написав під знімком Роман Недзельський, який захищає Україну на полі бою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею