Женя Власова і Віра Брежнєва двічі відмовляли Костянтину Меладзе: чому були проти “ВІА Гри”?

У той час, як деякі співачки ніяк не можуть здолати кастинг до "ВІА Гри", знаходяться й такі, що відмовляють продюсеру Костянтину Меладзе у співпраці.

Женя Власова

Дівчина мала всі дані – зовнішні й голосові – щоб стати однією з учасниць дівочого гурту. Але цього так і не відбулося. Дивно, адже Євгенія була дружиною одного продюсера Дмитра Костюка і кумою другого Костянтина Меладзе. Начебто все мало залагодитися, але ні.

Женя Власова з донькою від Дмитра Костюка

Дмитро старший за Женю на 13 років і їй здавалося, що надміру тисне, змушуючи робити зовсім не те, чого вона бажає. Коли вони побралися, Костюк став менеджером співачки, але вкладав у її розкрутку набагато менше сил, аніж у свій інший проєкт – “ВІА Гру”.

Саме через амбіції чоловіка Власова змушена була двічі відмовити Костянтину Меладзе і так і не стати частиною найпопулярнішого на той час гурту. Навіть коли розлучилася з Дмитром, співачка не наважилася співпрацювати з композитором, бо не хотіла весь час перетинатися з Костюком.

Вона намагалася зробити сольну кар’єру, і публіка сприймала хіти Власової на “ура”. Та на заваді стали серйозні проблеми зі здоров’ям. Євгенія пережила кілька операцій і потребувала тривалої реабілітації.

Віра Брежнєва

Це звучить дуже дивно, але білявка теж наважилася відмовити Костянтину Меладзе, коли той запропонував повернутися у “ВІА Гру”. Віра зробила це після того, як стала законною дружиною продюсера. Співачка вважає, що провела у дівочому гурті 5 чудових років життя, і цього достатньо.

Віра Брежнєва відмовилася повертатися у ВІА Гру

Тепер згадує гурт – як минуле, а в майбутньому його не бачить. А от її напарниця Надія Мейхер була трішки іншої думки, тричі повертаючись на своє місце “чорненької” в тріо. Перебої з виступами для зірки були переважно пов’язані з вагітностями і народженням дітей.

Популярне

Схожі статті

“Моя дружина — мій ангел”: що відомо про дружину Олександра Усика Катерину, яку він обожнює та боготворить

Олександр Усик — відомий український боксер, чемпіон світу, який завоював серця мільйонів.Проте, за успіхами на рингу стоїть не лише його наполеглива праця, а й надійна підтримка дружини Катерини.

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.