Нікітюк показала, який вигляд зараз має Єфросініна в реальному житті: ведучу важко впізнати без мейкапу (ФОТО)

Author name 16 Грудня 2022 в 17:12

Поділитися статтею

Леся Нікітюк показала Єфросініну без макіяжу
Леся Нікітюк показала Єфросініну без макіяжу

Відома українська телеведуча Леся Нікітюк показала, який насправді має вигляд її зіркова колега без макіяжу. Втомлену Машу Єфросініну важко впізнати в реальному житті

Відома українська телеведуча та гумористка активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Час від часу на особистій сторінці Лесі Нікітюк з’являються не лише її симпатичні фотографії, а й кадри з зірковими колегами. Так, цього разу знаменитість опублікувала фото з ліфту, на якому позувала разом із Машею Єфросініною. Обидві ведучі були без макіяжу, втім це ніяк не вплинуло на їхню природну красу.

Леся Нікітюк показала Єфросініну без макіяжу
Леся Нікітюк показала Єфросініну без макіяжу

Єфросініна без макіяжу на фото Нікітюк

На сторінці Лесі Нікітюк днями з’явилась фотографія з колегою у ліфті. Схоже, що зірки зустрілись у ліфті, коли бігли у справах. Українська гуморна телеведуча вирішила показати шанувальникам правдиві фотографії зовнішності без прикрас. Обидві відомі українки позували у повсякденному вбранні, а на їхніх обличчях не було ні граму косметики. Втім, від цього втомлені, але сильні жінки здавались лише красивішими.

Леся Нікітюк і Маша Єфросініна у ліфті в одній з київських багатоповерхівок
Леся Нікітюк і Маша Єфросініна у ліфті в одній з київських багатоповерхівок

Леся Нікітюк опублікувала фотографію з доволі милим підписом. Так, знаменитість зазначила, що вона сьогодні мала змогу зустріти людину, якою дуже пишається. На опублікованих кадрах і Нікітюк, і Єфросініна щиро усміхались. Більш того, Фро, так назвала Єфросініну Нікітюк, ніжно притулилась до своєї подруги та колеги. Схоже, що в повсякденній агонії метушного життя знаменитості і дійсно були раді зустріти одна одну у ліфті.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни в Україні обидві українські знаменитості активно займаються благодійністю та волонтерством. Леся Нікітюк ще 24 лютого відкрила прихисток для біженців у рідному місті Хмельницький, а Маша Єфросініна з перших днів війни перевезла дітей до Львова та займалась волонтерством на Заході України.

Маша Єфросініна активно займається волонтерством і благодійністю
Маша Єфросініна активно займається волонтерством і благодійністю

Нині Маша Єфросініна займається діяльністю власного благодійного фонду, який після початку великої війни перекваліфікувався з організації, яка відстоює права жінок-жертв домашнього насилля на організацію, яка допомагає дітям і жінкам, постраждалим від війни. Схоже, саме благодійну та волонтерську діяльність Єфросініної мала на увазі Нікітюк, коли казала, що пишається своєю колегою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею