Як виглядали лисі знаменитості, коли ще носили волосся: Євген Кошовий, Слава Дьомін, Влад Яма

Author name 18 Грудня 2022 в 16:12

Поділитися статтею

Навіщо голять голову українські знаменитості
Навіщо голять голову українські знаменитості

Ми звикли бачити деяких відомих чоловіків лисими і не можемо припустити, що подібна зачіска є частиною іміджу, а не природною голомозістю. Виявляється, були часи, коли знаменитості мали яке-таке волоссячко на голові.

Євген Кошовий

Лисий з Кварталу вже понад два десятиліття не змінює імідж, начисто голячи волосся на голові. Женя чітко пам’ятає той день, коли наважився зробити це вперше – 25 травня 2001 року. Тоді актор мав пародіювати Олександра Розенбаума, от і став голомозим.

Колись Євген Кошовий носив молодіжну зачіску

Фанам “Кварталу 95” подібне перетворення улюбленця настільки припало до вподоби, що Євген вирішив залишити зачіску під нуль. Голити голову доводиться що три дні. Діти гумориста вже не уявляють тата з волоссячком.

Слава Дьомін

Ведучий кожного ранку користується лезом, щоб голова виглядала ідеально гладенькою. Нині Славку 38 років, а ще у 22 він помітив перші ознаки облисіння. Спочатку приховував цю неприємність під надто короткою стрижкою, а потім і взагалі позбувся волосся повністю.

Поголитися налисо Славу Дьоміна змусили обставини

Попервах трішки комплексував із приводу нового іміджу, та згодом Дьомін настільки звик до лисої голови, що вже не може повернутися до іншої зачіски. Раніше робив процедуру машинкою. Тепер навчився вправно користатися станком. За багато років набив руку настільки добре, що порається за 3 хвилини.

Влад Яма

Зараз ніхто з фанів не може уявити хореографа з волоссям на голові, оскільки весь час бачать чоловіка поголеним. Та якщо проінспектувати світлини за останні 20 років, виявиться, що танцівник не завжди світив лисиною, мав борідку і носив костюми з вузькими штанцями.

Влад Яма змінював імідж поступово

За життя в Запоріжжі Влад міг похвалитися хвилястим світлим волоссям і зрощеними на переніссі бровами. Таким пам’ятають молодика в університеті. Коли у 2004 році Яма виходив на паркет із Наталкою Могилевською у проєкті “Танці з зірками”, то вже був без волосся, але поки що без бороди. Натомість у вусі стирчала сережка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею