Зіркові красуні, які розміняли п’ятий десяток, але виглядають розкішно: Ребрик, Таран, Єфросініна та інші

Author name 20 Грудня 2022 в 11:12

Поділитися статтею

Зіркові красуні, які розміняли п'ятий десяток, але виглядають розкішно: Ребрик, Таран, Єфросініна та інші
Зіркові красуні, які розміняли п’ятий десяток, але виглядають розкішно: Ребрик, Таран, Єфросініна та інші

Кожна жінка хоче виглядати завжди молодо, свіжо і привабливо. Для знаменитостей це ще важливіше, адже за ними слідкують мільйони прихильників. Тому, зіркові красуні роблять все, щоб не постаріти завчасно.

Жінки із нашої сьогоднішньої добірки вже перейшли межу в 40 років. Однак, їм мало хто дасть навіть 35 років, адже вони виглядають розкішно.

Оля Полякова

Єфросініна показала, як Полякова виглядає поза камерами
Зіркові красуні, які розміняли п’ятий десяток, але виглядають розкішно: Оля Полякова

Суперблондинці Олі Поляковій вже 43 роки, втім її красі позаздрять і 20-річні дівчата. Співачка докладає дуже багато зусиль, щоб не постаріти завчасно. По-перше, артистка дуже ретельно слідкує за своєю фізичною формою, то ж буквально не вилазить зі спортивного залу по декілька годин на день. Результатом її тренувань є підтягнуте тіло і сталевий прес.

Багато часу Оля приділяє і власному обличчю. На нього співачка не жаліє ні часу, ні коштів. Полякова зізнається, що регулярно колить ботокс проти зморшок і робить купу омолоджувальних процедур. Також артистка регулярно робить професійний масаж обличчя, який прибирає опухлість і робить тон шкіри рівнішим.

Лідія Таран

45-річна Лідія Таран зробила стрижку боб-каре та носить її без укладки
Зіркові красуні, які розміняли п’ятий десяток, але виглядають розкішно: Лідія Таран

Зірці ТСН Лідії Таран в цьому році виповнилось 45 років. В це важко повірити, адже виглядає вона на років 10 молодше. Щоб подовше залишатися молодою, Лідія Таран регулярно займається спортом, практикує контрастний душ і частенько навідує косметолога.

Маша Єфросиніна

Маша Єфросініна активно займається волонтерством і благодійністю
Зіркові красуні, які розміняли п’ятий десяток, але виглядають розкішно: Маша Єфросініна

Відомій телеведучій Маші Єфросінінй вже 43 роки, але виглядає вона навіть краще, ніж на початку своєї кар’єри. Секретом молодості зірки є правильне харчування, спорт, гарна доглядова косметика і омолоджувальні процедури у косметолога.

Лілія Ребрик

Лілія Ребрик показала зимовий одяг
Зіркові красуні, які розміняли п’ятий десяток, але виглядають розкішно: Лілія Ребрик

Акторка і телеведуча Лілія Ребрик у 41 рік може похвалитися розкішною фігурою і обличчям без зморшок. Красуня все життя займається спортом, що допомогло їй завжди бути у формі. Звісно Лілія слідкує і за шкірою обличчя. Тож користується лише найкращою доглядовою косметикою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею