45-річна Анфіса Чехова та ексведуча шоу Холостяк показала свою фігуру на честь свята: іменинниця розгулялась

Author name 21 Грудня 2022 в 18:12

Поділитися статтею

Анфіса Чехова у день народження показала фігуру
Анфіса Чехова у день народження показала фігуру

Одна з найвідоміших та найрозкутіших російських телеведучих підбила підсумки 45 років свого життя. Анфіса Чехова на честь дня народження показала свою фігуру на пляжі Багамів

Відома російська співачка довгий час працює на телебаченні та найбільшу популярність здобула завдяки власному недитячому шоу. Нагадаємо, що декілька років, з 2011 до 2013 року, ведуча працювала і на українському телебаченні. Зараз Анфіса Чехова перебуває за межами рідної країни, а свої 45 років відзначила на Багамах.

Так, на честь свята на особистій сторінці знаменитості з’явився допис, у якому вона підбила підсумки свого життя. Публікацію Анфіса Чехова доповнила своєю недитячою фотографією – в одній футболці на купальник.

Анфіса Чехова показала фігуру на честь свята

Анфіса Чехова показала фігуру на новій фотографії
Анфіса Чехова показала фігуру на новій фотографії

В особистому блозі російської телеведучої з’явились кадри з пляжу на Багамах, на яких зірка позує на березі Атлантичного океану. В описі до нової публікації зірка зазначила, що вона не відчуває себе на свій вік, а також додала, що з часом її погляди суттєво змінились, та вона цьому рада.

Озираюсь назад і згадую, як у юності захоплювалась біографією Мерилін Монро та вважала, що померти у 36 років – це чудова ідея. Щоб світ запам’ятав тебе Молодою та Красивою і ніхто не спостерігав за тим, як ти в’янеш. Зараз, у 45 років, я розумію, наскільки дурною я була тоді, як не цінувала Життя і як мало знала про його сенс! У 45 я виглядаю і почуваюся набагато краще, ніж у 30!

– прокоментувала артистка.

Знаменитість додала, що у своєму віці їй вдалось досягти дещо інших речей. Вона не заробила всіх мільйонів світу, проте не вважає це своєю головною метою. Так, зірка зізналась, що стати тою, ким вона є сьогодні, їй вдалось завдяки постійній роботі над собою.

Анфіса Чехова підбила підсумки 45 років свого життя
Анфіса Чехова підбила підсумки 45 років свого життя

Життя моє ніколи не було легким! Скільки перешкод я долала, скільки відмов отримувала, скільки було зроблено помилок, скільки разів моє серце розбивалося на шматки, скільки ножів було встромлено в мою спину. Але я підіймалася, обтрушувалась і йшла далі та розуміла, що єдине що я можу міняти — це себе і свій погляд на речі!

– підсумувала телеведуча Анфіса Чехова.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею