На кого схожі діти Алли Пугачової і Максима Галкіна: ні на тата, ні на маму і до чого тут Кіркоров

Максим Галкін показав танцюючу на святі Аллу Пугачову
Максим Галкін показав танцюючу на святі Аллу Пугачову

Максим Галкін частенько викладає в своєму Інстаграм-акаунті світлини і відео з дітьми – Гаррі і Лізою. Звісно, підписники відразу ж беруться порівнювати фото дітей і батьків, намагаючись з’ясувати, на кого схожі брат і сестричка – на маму чи на тата.

Скандал: Гаррі Галкін схожий на Філіпа Кіркорова

Діти весь час ростуть і змінюються. Тож у якийсь момент всі вирішили, що Гаррі є копією співака Кіркорова. Галкін на нападки з боку хейтерів відповів у своєму стилі. Мовляв, він якраз і є сином Філіпа, а Гаррі вже рідний онук поп короля. Подібним поясненням чоловік Примадонни неабияк потішив і розвеселив шанувальників.

Гаррі Галкін

Максим Галкін довів, що його син схожий на свого дідуся

Насправді Максим зумів довести, що хлопчик схожий на нього. Чоловік виклав у мережу дві світлини – на одній він був із татом ще в дитинстві. На іншій – уже дорослий Галкін тримав на руках свого сина Гаррі. Стало очевидним, що Гаррі теперішній і Максим тодішній – практично одне обличчя. Виявляється, хлопчик схожий не лише на тата, але ще більше – на свого дідуся.

Ліза Галкіна

До доньки в зірковому сімействі публіка теж уважно придивляється, намагаючись з’ясувати, чи схожа Ліза на свою видатну матусю. Дехто знаходить щось спільне в обличчі дівчинки з Аллою Борисівною. Декому здається, що вона схожа на старшу сестру Христину.

Ліза Галкіна схожа не на Аллу Пугачову, а на свою бабусю

Максим і тут вставив свої п’ять копійок. Виклав на сторінці фото своєї мами, щоб усі переконалися, що його донька є копією своєї бабусі Наталі Григорівни Галкіної. На світлині жінка ще молода, і Ліза дійсно має з нею спільні риси. Підписники, порівнявши фотографії бабусі й онуки, дійшли висновку, що вони дуже схожі.

На жаль, батьки Максима не встигли потримати на руках онуків-близняток, бо діти народилися 2013 року, а вони померли задовго до цього.