Святкують всі: Ліля Ребрик і Анна Кошмал – річницю весілля, Ірина Горова – 45-річний ювілей

Author name 24 Грудня 2022 в 12:12

Поділитися статтею

Свята в родинах українських зірок
Свята в родинах українських зірок

Незважаючи на ситуацію, в якій опинилися українці, в житті є місце не лише для переживань, а й для радості. От і зірки влаштовують маленькі домашні свята, щоб хоч трішки відволіктися від сумних реалій.

Анна Кошмал

Зірка “Сватів” вийшла заміж у 2017 році, подарувавши коханому чоловіку синочка Михайлика. Час спливає швидко. Ось уже подружжя дожило до дерев’яного весілля. Всі ці 5 років Анна уникає розповідей, ким є її обранець і чим займається.

Анна Кошмал 5 років щаслива у шлюбі

А весільні світлини з того пам’ятного дня на честь річниці шлюбу все-таки виклала в мережу. П’ять років – неначе термін невеликий, але відтоді все дуже змінилося, й наречена вже зовсім не така, якою була на весіллі. Принаймні Кошмал себе почуває значно дорослішою.

Лілія Ребрик

Гімнастка і телеведуча живе у шлюбі з Андрієм Диким вже 11 років. Лілія з цього приводу піддалася ностальгійним спогадам і знайшла світлини зі шлюбної церемонії, щоб іще раз їх передивитися.

Лілія Ребрик з Андрієм Диким 11 років разом

Щоправда, знімки зроблені не 11 років назад, а торік. Подружжя ще в мирній Україні відзначало 10-річчя шлюбу і на честь цього вбралося в наречених і зробило гарний фотосет. Будемо сподіватися, що 12-річчя весілля пара зустрічатиме вже при світлі і без звуків вибухів.

Ірина Горова

Похвалитися річницею шлюбу продюсерка не може, оскільки давно розлучилася з репером Потапом. А от власне 45-річчя – будь ласка. Святкували дуже скромно в вузькому родинному колі. На ювілей у київський ресторан завітали діти й батьки винуватиці урочистості.

Ірина Горова з дітьми і батьками відзначила 45-річчя

Коли вимкнули світло, запалили свічки, тож вечеря виглядала дуже романтично. Старша донька іменинниці прийшла зі своїм чоловіком. А син Потапа значно витягнувся останнім часом. Багато хто з нас у світлі останніх подій усвідомив, що найбільше щастя – це коли поряд рідні люди.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею