Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко: справжня красуня

Ні для кого не секрет, що Арсен Мірзоян почав зустрічатися з Тонею Матвієнко, будучи в законному шлюбі з іншою жінкою. Як виглядає і чим живе перша дружина артиста, дивіться далі в матеріалі.

Історія кохання Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко почалася у 2011 році, коли вони обидва приймали участь у вокальному проєкті “Голос країни”. На той момент Арсен був одружений на іншій жінці та виховував двох дітей.

Уже після закінченню проєкту Мірзоян і Матвієнко почали багато гастролювати разом, так вони і зблизилися. Тоня була коханкою Арсена близько двох років, аж поки у 2013 році чоловік не розлучився.

Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян
Антоніна Матвієнко та Арсен Мірзоян

Що відомо про першу дружину Арсена Мірзояна

Перша дружина Арсена Мірзояна – зовсім не публічна особистість. Вона не дає інтерв’ю, не ходить на світські заходи і вкрай рідко публікує фото в соціальних мережах.

Жінку звати Анна, вона так і живе в Запоріжжі, де колись жив і сам Арсен Мірзоян. Анна народила Арсену двійко синів: Влада і Артема.

 Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко
Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко

Арсен Мірзоян в інтерв’ю неодноразово говорив, що зумів зберегти нормальні стосунки з колишньою дружиною після розлучення. За словами Арсена, Анна пробачила його за зраду, а ось Тоню Матвієнко вона не прийняла і спілкуватись, чи бачитись з нею відмовляється.

Також Арсен в інтерв’ю програмі “ЖВЛ” розповів, що після розлучення все нажите майно він переписав на колишню дружину, а також щомісяця сплачує немаленькі аліменти на дітей.

Мірзоян не приховує, що регулярно їздить в Запоріжжя, щоб провести час з дітьми і заодно часто бачиться з колишньою.

Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко
Як виглядає перша дружина Арсена Мірзояна, яку він покинув заради Тоні Матвієнко

Варто додати, що перша дружина Арсена Анна – дуже гарної вроди жінка. Вона має струнку фігуру і виразні риси обличчя. Жінка не поступається вродою своїй суперниці Тоні Матвієнко.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!