Як виглядають двоє онуків Ольги Сумської, які проживають в росії: зовсім не схожі на зіркову бабусю

Відома українська акторка Ольга Сумська – бабуся двох онуків. Втім, жінка вже майже рік не бачила своїх онуків, адже вони живуть в країні-терористці росії.

Старша донька української акторки Ольги Сумської Антоніна вже багато років живе в росії. Туди дівчина переїхала після закінчення університету в Києві. В росії Антоніна Паперна побудувала успішну акторську кар’єру, а також знайшла сімейне щастя.

Останні 7 років Антоніна живе у цивільному шлюбі з російським актором Володимиром Ягличем. Вони мають двох спільних дітей: 5-річну доньку та 2-річного сина.

Дочь Ольги Сумской с мужем молчат о войне в Украине
Старша донька Сумської Антоніна з чоловіком

Антоніна та Володимир не люблять виставляти на показ своє сімейне життя і рідко публікують фото дітей в соціальних мережах.

Подружжя лише один раз показали публіці сина і то лише ззаду, приховавши обличчя хлопчика.

Як виглядають двоє онуків Ольги Сумської, які проживають в росії
Як виглядають двоє онуків Ольги Сумської, які проживають в росії

А ось фото 5-річної онучки Ольги Сумської Єви є у вільному доступі в Інтернеті.

Паперна та Яглич навіть одного разу прийшли з дівчинкою на світський захід, а також взяли участь в сімейній фотосесії для відомого російського глянцю.

Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської
Як виглядають двоє онуків Ольги Сумської, які проживають в росії

Цікаво, що 5-річна Єва зовсім не схожа ні на свою маму, ні на зіркову бабусю. Єва – копія свого батька-росіянина.

Як виглядає єдина онучка Ольги Сумської
Як виглядають двоє онуків Ольги Сумської, які проживають в росії

Ольга Сумська часто говорить про своїх онуків в інтерв’ю і не приховує, що рідко з ними бачиться. Акторка не бачила своїх онуків вже близко року, з тих пір, як почалася повномасштабна війна в Україні. Все через те, що Антоніна Паперна вирішила залишитись жити у країні-терористці і мовчати про війну.

Звісно, через таке рішення дівчини на її маму Ольгу Сумську вилилось багато засуджень від українців. Сумська запевняє, що її донька розуміє все, що відбувається, але боїться висловити свою позицію, оскільки живе в країні, де немає свободи слова і заклик проти війни суворо карається.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?