Оля Полякова показала свою патріотичну ялинку в заміській віллі на березі Дніпра: жити красиво не заборониш

Author name 28 Грудня 2022 в 14:12

Поділитися статтею

Оля Полякова показала свою патріотичну ялинку в заміській віллі на березі Дніпра
Оля Полякова показала свою патріотичну ялинку в заміській віллі на березі Дніпра

В цьому році українська співачка Оля Полякова вирішила прикрасити свою новорічну ялинку в патріотичному стилі. Результат дивіться далі в матеріалі.

Цього року новорічні свята багато українців взагалі святкувати не планують. Адже через війну, яку росія розв’язала на нашій землі, мільйони людей лишилися домівок та свої близьких. Також не всі планують наряджати ялинку, чи прикрашати будинок, адже цього року дійсно всім українцям не до свят.

Втім, незважаючи на все погане, в будинках більшості українців все ж стоятиме ялинка. Зокрема, українська співачка Оля Полякова поставила величезну ялинку у своєму заміському будинку і прикрасила її в патріотичному стилі.

У своєму Інстаграм-блозі співачка показала, як прикрашає будинок до свят. Цікаво, що для цього артистка навіть викликала флористів, які допомогли їй красиво нарядити ялинку та будинок.

Оля Полякова показала свою патріотичну ялинку в заміській віллі на березі Дніпра

Так, в цьому році Полякова прикрасила ялинку жовтими та блакитними кульками. Вийшло не лише стильно, а й патріотично.

Разом зі співачкою ялинку прикрашали її доньки: 17-річна Маша та 11-річна Аліса. Дівчата навчаються за кордоном, але на новорічні свята вони приїхали в Україну.

Цікаво, що ялинку Оля поставила на у самому будинку, а у його прибудові. Ще 2 роки назад Оля хизувалася цією прибудовою. Співачка побудувала додаткову кімнату з панорамними вікнами, каміном та великим обіднім столом спеціально, щоб там зустрічати гостей.

Домик для отдыха Оли Поляковой
Як виглядає будинок Олі Полякової

Нагадаємо, Оля Полякова з чоловіком живе у розкішному двоповерховому будинку у передмістя Києва. Дім розташований посеред лісів та на березі Дніпра.

Дом Оли Поляковой
Як виглядає будинок Олі Полякової

Цікаво, що на території особняка знаходиться ферма, де Полякова вирощує кіз, парники, в яких співачка вирощує овочі, а також погреби, де Полякова варить і витримує сири.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею