Зірки, що виглядають вищими ніж є насправді: Костромічова, Дорофєєва, Заріцька, Астаф’єва дурять фанів

Author name 7 Січня 2023 в 09:01

Поділитися статтею

Зірки не такі високі, як здаються
Зірки не такі високі, як здаються

Іноді здається, що перед нами виступає висока довгонога красуня. Та коли поцікавитися біометричними параметрами зірки, то виходить, що зріст у неї далеко не модельний.

Саша Заріцька

Солістка гурту KAZKA зі сцени виглядає доволі високою. Насправді ж зріст дівчини складає всього 164 см. Подібного ефекту висоти вдається досягти завдяки стилістам. Саме вони підбирають для Олександри такий одяг і взуття, щоб виструнчити фігуру.

Саша Заріцька зовсім не виглядає на 164 см

Якби ви побачили підопічну Нікітіна вдома у капцях і зручному одязі, то відразу б втямили, що співачка зовсім невисока. А задля того, щоб здаватися ще вищою, Заріцька скинула кілька десятків кілограмів. І хоч прихильники тепер із великими труднощами впізнають зірку, вона вдоволена новими параметрами, і навіть врешті знайшла кохання.

Надя Дорофєєва

У Наді Дорофєєвої зріст далеко не модельний

Коли дівчина виступала разом із Позитивом в дуеті “Время и стекло”, то частенько вбиралася доволі фривольно, виставляючи на показ довгі ніжки. Здавалося, що зірка має зріст не менше модельних 1,80 см. Але Надя виросла всього на 170 см. А справити враження занадто високій Дорофєєвій допомагали підбори на 15 см.

Даша Астаф’єва

Даша Астаф’єва справляє враження більш високої

Зірка Playboy не може мати середній зріст, адже виглядає надто високою і має бути тільки висока, скажете ви, і зробите візуальну помилку. Насправді Даша має всього 170 сантиметрів. Але обирає специфічний одяг – коротенькі спіднички чи шорти, монохромні наряди, довгі сукні. На довершення тонкі і високі шпильки. Все це робить дівчину вищою на вигляд.

Алла Костромічева

За модельними мірками Алла Костромічева не така вже й висока

Відома українська модель на фото виглядає на всі 185 см. Але в реальному житті зріст Алли складає всього 1,79 м. Щоб видаватися вищою, ніж є насправді, Алла вбирається у спеціальні наряди, що візуально видовжують її образ.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею