Лілія Ребрик, Даша Кацуріна, Катя Осадча в своє задоволення відпочили в Криму: міф чи реальність

Море, сонце, пляж, гори. Уявили картину Кримського узбережжя? От і знаменитості весь час згадують гарні ялтинські пейзажі, мріючи повернутися туди знову якомога швидше.

Лілія Ребрик

Телеведуча написала цілого листа, адресувавши його улюбленому півострову. У дитинстві дівчинка частенько проводила там канікули. А до анексії возила туди чоловіка і старшу доньку Даню. Побували у відомому місці – Ластівчиному гнізді.

Ребрик поскаржилася, що відвідини Криму надихали на творчість і кохання на цілий рік, а тепер його нахабно відібрали всупереч законам і логіці. Але блондинка має передчуття, що невдовзі вони з півостровом знову об’єднаються.

Даша Кацуріна

Пригадала кримський відпочинок і рестораторка, чоловік якої Міша торік покинув родину заради співачки Надії Дорофєєвої. Даша щороку відвідувала бабусю в Севастополі. Разом із родичкою їздили на мис Фіолент на дачу, де достигали черешні.

Даша Кацуріна з дітьми відпочивала в Криму

Дівчинка, вдосталь накупавшись у морі, почувалася солоною. Вона їла солодкі черешні і з нетерпіння очікувала, коли приїдуть батьки із Харкова. Дивлячись на світлину з дітьми, Кацуріна надзвичайно ностальгує.

Катя Осадча

Дружина Юрія Горбунова розшукала в домашньому архіві світлину, якій вже понад 11 років. Тоді ще незаміжня за шоуменом ведуча гарненько відпочила на Кримському узбережжі. Судячи з Херсонеського маяка на задньому плані, подорож була до Севастополя.

Катя Осадча написала, що скоро буде в Криму

Як же хочеться цієї зимної днини перенестися на пляж під ласкаві сонячні промені і шум морських хвиль! Але це можна зробити виключно після деокупації півострова. Про те, що зіркова родина перебуває на низькому старті, свідчить купівля символічних квитків до залізничного вокзалу Сімферополя, які нині продає Укрзалізниця всім охочим.

Схожі статті

Виноградний пиріг, якого ви ще ніколи не куштували: соковитий та хрусткий, а аромат — просто неймовірний!

Домашній пиріг з такою начинкою стовідсотково сподобається вашим їдокам. Вони здалека відчують аромат цієї випічки та прибіжать у кухню, а коли оцінять, то ви будете змушені пекти його дуже часто.

Сім’я просить готувати щонеділі, бо дуже смачно: красивий та пухкий пиріг із маком і горіхами. Рецепт

Спробуйте приготувати неймовірно смачну випічку до чашки улюбленого чаю або кави. Цей рецепт для тих, хто бажає приємно здивувати своїх рідних.

Родись та вдайся: Огір, Полякова, Злата Мітчелл та інші зіркові діти, що народилися зі срібною ложкою в роті

У світі шоу-бізнесу деяким особам доводиться пройти складний шлях, щоб здобути славу. Проте, є й ті, хто народжується в родині вже відомих та успішних зірок, отримуючи у спадок срібну ложку в роті.