Вакарчук, Скрипка, Аксельрод колись носили довге волосся: чи впізнаєте улюблених співаків з іншими зачісками

Зараз вони носять короткі чоловічі зачіски і подекуди заводять бороди. Але були часи. Коли хіпували й відрощували волосся, якому може позаздрити будь-яка модниця. Подивімося, як це виглядало.

Святослав Вакарчук

Свіжі світлини фронтмена гурту “Океан Ельзи” вражають. Перед нами не молодий татусь двох дітлахів, а неначе старий дід із сивиною у на голові і бороді. А були ж часи, коли Вакарчук мав довге чорне волосся, як годиться справжньому рок-музиканту.

Так виглядав Святослав Вакарчук з довгим волоссям

І байдуже, що опановував серйозну науку фізику, адже в перервах між заняттями у виші гастролював по всій Україні. Навіть у європейські країни навідувався вряди-годи. Вікові зміни Святослав сприймає як належне і не збирається накачувати обличчя ботоксом, а на маківці нарощувати волоссячко.

Олег Скрипка

Ще на початку нульових стрункий блондин носив довге волосся, яке можна побачити у численних кліпах. Згадати молодість Олег надумав ще й у 2017-му, коли зняв кліп, подібний до Nirvana. Дія композиції Smells Like Teen Spirit відбувається у школі, де музиканти виступають як наставники учнів.

Так виглядає Олег Скрипка з довгим волоссям

В Олега та ж сама ідея. От тільки співав гурт “ВВ” усім нам добре відому “Несе Галя воду” в стилі гранж, а замість американських школярів у кліпі знялися українські. Звісно, задля знімання Скрипка не відрощував шевелюру, як замолоду, а просто вбрався у перуку, та вийшло доволі прикольно.

Девід Аксельрод

Чоловік Олени Мозгової, якого ми ще пам’ятаємо під іменем Володимир Ткаченко, зазвичай вражав не лише потужним голосом, але й довгим кучерявим волоссям. Можливо, співак і не позбувся б такої гарної шевелюри. Та повернутися до короткої стрижки змусила корона.

Корона змінила Девіда Аксельрода до невпізнання

Після ковіду бідолаха Девід набув зовсім іншого вигляду. Став брутальним мачо. Декому з фанів подібне перевтілення прийшлося до душі. Інші попросили повернути колишнього Аксельрода. Можливо, надалі, пересиливши ускладнення від хвороби, чоловік знову стане патлатим.

Поділитися статтею

Зараз читають

Повернення з того Світу

«Ні білих вогнів або ангелів», ось що відбувається, коли ти вмираєш

Людина, який клінічно помер протягом трьох хвилин, поділився своїм досвідом загробного життя і виявив, що інші пережили те ж саме випробування.
Тетяна Брухунова

Молода дружина Петросяна Тетяна Брухунова знову нарвалася на злісну критику: “Ні смаку, ні...

Тетяна Брухунова недавно стала матір'ю - їх з Петросяном синові Ваганові близько 6-ти місяців. Але молоду жінку не перестають жорстоко хейтити в соцмережах.
Леся Никитюк потрусила цікавим місцем в ультра міні

Леся Никитюк показала сестру-близнючку, яка теж забула прикрити причинне місце

Довгонога красуня Леся Іванівна Никитюк вирішила трохи змінити рід своєї діяльності, і перекваліфікувалася в учасницю шоу "Хто проти блондинок? ".
Сьогодні проблеми зникнуть

Гороскоп для Діви на сьогодні – 10 квітень

Ключ до подолання хвилі енергії полягає в тому, щоб відпустити очікування і спробувати зробити щось нове, творчим шляхом.

Популярне за тиждень

Популярне