Костянтин Богомолов, Сергій Жигунов, Юрій Нікітін повернулися до дружин після зради: двічі в одну річку

Заходити в одну й ту ж річку двічі вважається неможливим, оскільки вода вже давно перетекла в інше місце. Але деякі знамениті чоловіки не цураються повернутися до колишніх жінок. І тим діватися нікуди – вибачають зраду і вдруге встають на весільний рушник із благовірними.

Костянтин Богомолов

До зустрічі з Ксюшею Собчак режисер мав гарну дружину Дар’ю Мороз. Невістку й онуку Анечку обожнювали батьки Костянтина. Та неначе фурія, світська левиця ввірвалася у життя зіркової родини і все порушила. Заради ведучої Богомолов покинув родину, взяв розлучення з Мороз й одружився з Собчак.

Після розлучення з Собчак Костянтин Богомолов повернувся до Дар’ї Мороз

Ідилія тривала недовго. Оточення почало помічати, що Ксюша все частіше від’їжджає за кордон сама, без чоловіка, а якщо обоє були присутні на світських заходах, то трималися осторонь. Згодом Костянтин таки розлучився з Ксюшею і знову повернувся до Дар’ї.

Сергій Жигунов

За розвитком роману Жигунова з Анастасією Заворотнюк шанувальники слідкували з завмиранням серця. Допоки актори грали в кохання на знімальному майданчику серіалу “Моя прекрасна няня”, й самі не помітили, як закохалися одне в одне. Заради брюнетки Сергій розлучився з дружиною.

Віра Новікова ладна вибачити Сергію Жигунову й побратися втретє

Та вже за рік попросився назад до Віри Новікової. Жінка вибачила зраду, вони розписалися і почали життя з нового аркушу. Та ненадовго, бо артист знову закохався в брюнетку. Новою пасією, заради якої він покинув дружину вдруге, стала журналістка Вікторія Ворожбит. Жигунов знову розлучився з Вірою й одружився з іншою, але Новікова сподівається, що затьмарення минеться, і блудний чоловік повернеться до неї втретє.

Юрій Нікітін

Щось подібне сталося й у житті українського продюсера. Нікітін зіграв два весілля і обидва з однією жінкою Ольгою Горбачовою. Першого разу вони побралися 2007 року. Невдовзі родина поповнилася донечкою Поліною. За два роки Юрій із Олею розлучилися.

Юрій Нікітін зіграв два весілля з Олею Горбачовою

Але в 2011-му кохання запалало з новою силою. Вони знову зійшлися й у 2014-му народили другу доньку Серафиму. Коли меншій доньці було 2 роки, пара одружилася вдруге. Причому спеціально підігнали дату під перший шлюб, щоб відзначати річницю обох весіль в один день.

Поділитися статтею

Зараз читають

Золота осінь!

7 листопада: яке сьогодні свято, традиції, прикмети і що не можна робити на день...

Коли побачите, що ворони сидять на нижніх гілках дерев, то чекайте на сильний вітер. Якщо зірки на небі тьмяно світяться, то чекайте на холодний день.
Ароматний кекс до чаю

Ідеальний лимонний кекс: ніжне пухнасте тісто і легкий пікантний смак

Приготування не вимагає особливих умінь. Лимонний кекс вийде ідеальним, навіть якщо ніколи не готували випічку.
Анастасія Волочкова

(Відео) Анастасія Волочкова потрапила у неприємну ситуацію в салоні літака: не хотіла одягати маску...

Анастасія Волочкова просто не захотіла одягати маску в літаку до карантину. Все було знято на відео.
Віра Брежнєва

Брежнєва показала фото у ліжку. На знімку зі співачкою може бути не Меладзе

Українська співачка Віра Брежнєва  опублікувала на своїй сторінці в Instagram  нову світлину. На фото вона позує в ліжку, а її шию обіймає чоловіча рука з обручкою.

Популярне за тиждень

Популярне