Що відомо про колишню дружину Юрія Горбунова, яку затьмарила Катя Осадча: жінка у віці з танцювальним минулим

Відомий український актор, шоумен і телеведучий Юрій Горбунов останні 6 років живе у щасливому шлюбі з зіркою "Світського життя" Катею Осадчою. Мало хто знає, але раніше чоловік був 20 років одруженим з іншою жінкою.

Перша дружина Юрія Горбунова не має нічого спільного з його нинішньою дружиною. Вони різні по віку, мають кардинально різну зовнішність та рід заняття.

Зі своєю першою дружиною Юрій Горбунов познайомився відразу після закінчення університету. Тоді молодий чоловік прийшов працювати в івано-франківський театр і одразу запримітив танцівницю на ім’я Людмила. Жінка була старша за нього на 10 років, мала чоловіка та маленьку доньку. Втім, це не зупинило Юрія і він почав залицятися до Людмили. Як не дивно, доросла жінка закохалася у молодого актора і навіть заради нього покинула свого чоловіка. Юрій і Людмила досить швидко одружилися. На момент взяття шлюбу Горбунову було 25 років, а його нареченій – 35.

Как выглядит первая жена Горбунова
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Після одруження молодята поїхали з Івано-Франківська до Києва, адже Горбунов прагнув “підкорити столицю”, що йому і вдалось. А ось Людмила назавжди покинула танці і стала звичайною домогосподаркою.

Цікаво, що спільних дітей за 20 років шлюбу у них так і не з’явилося. Втім, Юрій виховував доньку Людмили від першого шлюбу, як власну. Відомо, що дівчина вже доросла та має власних дітей.

Первая жена Юрия Горбунова
Як виглядає перша дружина Юрія Горбунова

Незважаючи на те, що Горбунов зі своєю дружино прожив у шлюбі аж 20 років, публіка про неї майже нічого не знає. Справа в тому, що Людмила завжди уникала публічності, не з’являлася зі своїм чоловіком на світських заходах та не давала інтерв’ю.

Юрій і Людмила розлучилися у 2015 році після 20 років шлюбу. Причиною розлучення стала інша жінка, а саме Катя Осадча, яка є нинішньою дружиною акторка. Саме у 2015 році між Горбуновим і Осадчою зав’язався роман, який вони дуже ретельно приховували. Це і не дивно, адже Осадча не хотіла носити статус розлучниці.

Поділитися статтею

Зараз читають

Невістка Оксани Марченко Катя показала свого нового чорного друга

Невістка Оксани Марченко попалася на зраді: засікли з великим чорним другом

Нещодавно син телеведучого Оксани Марченко і політика Віктора Медведчука несподівано одружився.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №30-05-3: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Уважній людині простіше та комфортніше на роботі та в побуті. Уважність та усвідомленість можна тренувати. Для цього не потрібно багато часу та тренажерів.
Джамала

Джамала після пологів змінила зовнішність – просто не впізнати

Співачка Джамала стала популярною на всю Україну після перемоги на найпрестижнішому вокальному конкурсі світу - Євробачення 2016.

Популярне за тиждень

Популярне