Анна Богдан vs Катерина Лозовицька: битва фінальних образів переможниць шоу “Холостяк” 11 і 12 сезонів

За телепроєктом Холостяк спостерігають чимало глядачів. Пропонуємо пригадати фінальні образи переможниць двох останніх сезонів шоу і з'ясувати, хто з дівчат виявилась стильнішою

Минулої п’ятниці на телеканалі СТБ відбулась прем’єра фінального епізоду Холостяка-12. Катерина Лозовицька і Саша Мудра зустрілись з Алексом Топольським на останніх побаченнях в рамках шоу, але переможницею виявилась таки Лозовицька. Шанувальники підтримали вибір українського підприємця, а вже незабаром всі зможуть дізнатись, чи залишились вони разом.

Доки історія стосунків Алекса Топольського та Катерини Лозовицької є таємницею для всіх шанувальників, пропонуємо порівняти фінальни образі переможниці 11-го і 12-го сезону реаліті-шоу Холостяка.

Образ Анни Богдан з Холостяка-11

Для фінального випуску популярного українського телепроєкту Холостяк Анна Богдан обрала цікаву сукню, яка загалом нагадувала весільну. Крім цікавого молочного кольору, образ дівчини відзначився цікавими візерунками.

Сукня переможниці Холостяка-11 Анни Богдан нагадувала весільну
Сукня переможниці Холостяка-11 Анни Богдан нагадувала весільну

Сукня мала не лише красивий корсет, а й спідницю цікавого крою. В образі Анни Богдан був відсутній шлейф, але пишна спідниця створювала враження, ніби дівчина – принцеса.

Анна Богдан у вишуканій молочній сукні виграла Холостяк-11
Анна Богдан у вишуканій молочній сукні виграла Холостяк-11

Легку та одночасно вишукану молочну сукню на тонких бретельках Анна Богдан доповнила симпатичним ременем з імітацією зміїної шкіри.

Переможниця Холостяка-11 доповнила образ ременем
Переможниця Холостяка-11 доповнила образ ременем

Образ Катерини Лозовицької з Холостяка-12

Ефектна переможниця Холостяка-12 лише вкотре довела свою вишуканість та почуття стилю фінальним образом. Дівчина обрала вечірню блискучу сукню золотого кольору.

Фінальний образ Катерини Лозовицької на шоу Холостяк-12
Фінальний образ Катерини Лозовицької на шоу Холостяк-12

Образ підкреслив талію Катерини Лозовицької, а тонкі бретельки зробили акцент на тендітних плечах переможниці крайнього сезону шоу.

Золота і вишукана сукня Катерини Лозовицької у фіналі шоу
Золота і вишукана сукня Катерини Лозовицької у фіналі шоу

На сукню дівчина одягла червону накидку зі шлейфом, що зробило образ достатньо стриманим, але й не остаточно закритим.

Катерина Лозовицька доповнила сукню червоним шлейфом
Катерина Лозовицька доповнила сукню червоним шлейфом

Обидва образи фіналісток одинадцятого та дванадцятого сезону реаліті-шоу Холостяка були створені стилістами телепроєкту. І Катерина Лозовицька, і Анна Богдан вразили телеглядачів своїми фінальними нарядами. Об’єктивно обидві учасниці проєкту гідні звання не лише переможниці Холостяка, а й переможниці стильних перегонів. Чий образ сподобався більше вам – Катерини Лозовицької чи Анни Богдан?

Поділитися статтею

Зараз читають

Микола Басков

За прикладом Кіркорова Микола Басков завів собі дитинку і тепер носиться з нею, як...

У Миколи Баскова велика радість - в його будинку з'явилася дитина. У дівчинки чудове ім'я і артист натішитися їй не може.
Чому відомі зірки робили пластику

Без пластичних операцій – ніхто: історії Варлей з Холостяка-12, Білик та інших зірок, які...

Не кожній зірці щастить знайти "свого" пластичного хірурга, тому часто історії покращення природної зовнішності завершуються не дуже весело. Розповідаємо, чому знаменитості вирішили себе перекроїти
Група На-на

Раритетне фото групи “На-на “: зоряний фотограф Роман Родін показав знімок з гастролей...

Фотограф Роман Родін, який в кінці минулого століття подорожував на закордонні гастролі з вітчизняними зірками, знову опублікував цінне фото з артистами.

Популярне за тиждень

Популярне