Донька померлого Кузьми Скрябіна пішла в медицину: дівчинка виросла і не стала артисткою як батько

Легендарний український співак Кузьма Скрябін, який загинув в автокатастрофі у 2015 році, за життя мав дружину та доньку. Зараз дівчинка вже зовсім доросла. Як виглядає та чим живе спадкоємиця Кузьми, читайте далі в матеріалі.

Єдину доньку Кузьми Скрябіна звати незвичайним подвійним ім’ям Марія-Барбара. Саме співак дав донечці ім’я Барбара на честь своєї улюбленої акторки Барбари Брильської. Дівчинка народилася у вересні 1997 року і зараз їй вже 25.

Дівчина обрала для себе інших шлях в житті, не такий, як у батька. Марія вирішила бути медиком. Хоча, колись і Кузьма теж навчався в медичному. За фахом він стоматолог.

У 2020 році донька Кузьми закінчила медичний університет ім. Богомольця і стала дерматологом.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна
Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

За рік до цього, у 2019 році дівчина вийшла заміж за хлопця на ім’я Віктор, який теж навчався в медичному університеті. На жаль, Кузьма так не дожив до того часу, коли його маленька донечка виросла і одягнула білу сукню.

Як виглядає донька Кузьми Скрябіна
Як виглядає донька Кузьми Скрябіна

У 2020 році Марія-Барбара разом зі своїм чоловіком відкрили невеличкий бізнес в честь батька. Так, дівчина відкрила у Києві кав’ярню, у якій все нагадує про Кузьму Скрябіна. На стінах приміщення написані відомі фрази співака та уривки з його пісень.

Донька Скрябіна відкрила кафе у Києві
Донька Скрябіна відкрила кафе у Києві

Нагадаємо, відомийу український музикант Кузьма Скрябін загинув в автокатастрофі 2 лютого 2015 року. Чоловік рано-вранці повертався з концерту у Кривому розі, не справився з кермуванням, вилетів на зустрічну смугу і зіткнувся з молоковозом. Артист загинув на місці від отриманих травм. На той момент йому було 46 років.

Щодо загибелі артиста ходить багато чуток. Якийсь час в Мережі подейкували, що автокатастрофа була підлаштованою, адже Кузьма “заважав” деяким впливовим людям. Втім, ці чутки не були доведеними.

Поділитися статтею

Зараз читають

 "Пластиковий айсберг "

Щорічне забруднення води пластиком до 2030 року може скласти 53 мільйони тонн

Дослідники виявили, що кожна протестована тканина людини може поглинати мікро пластик.
Тоня Матвієнко

Тоня Матвієнко вперше розповіла, як над її родиною насміхаються люди

Українська співачка Тоня Матвієнко вперше розповіла про ставлення до насмішок і Хейта в соціальних мережах.
Бред Пітт

Як живе Бред Пітт зараз і скільки він заробляє (Відео)

Як зараз живе красень і мрія всіх жінок Бред Пітт, чим він займається і скільки заробляє, це ви можете детально дізнатися подивившись відео нижче.

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину ніж на зображенні відрізняється джміль, який сидить...

Відразу обмовимося, відмінність невелика і до джмеля не має відношення. Відрізняється квітка, на якому сидить джміль. Це підказка.

Популярне за тиждень

Популярне