Марію Горбань підозрюють у стосунках з Дмитром Нагієвим: чи переріс серіальний роман у справжній

Марія Горбань в юності змушена була грати дівчат, яких покинули наречені, від чого дуже страждала. І лише після 30 років стала отримувати гідні ролі, особливо після того, як стала "дружиною" Дмитра Нагієва.

На знімальний майданчик довготривалого серіалу “Кухня” Марія прийшла, коли всі актори спрацювалися і подружилися між собою. Їй сказали лише, що Нагієв – її чоловік, а Катя Кузнєцова – найкраща подруга, і вона має їх ревнувати.

У лабутенах із підборами 17 см Горбань не втрималася на ногах і розтягнулася. “Чоловік” Дмитро тут же зробив зауваження з приводу затиснутості актриси. На що Марія запропонувала обмінятися взуттям. Нагієв лише посміхнувся у відповідь.

Кадр із серіалу Кухня

Роль Христини знаменитості не сподобалася, бо вона дуже рідко з’являлася в кадрі. Вона мала намір відмовитися, але її запевнили, що в 2 сезоні ситуація кардинально зміниться. Так і сталося. Кіношне подружжя з серіалу перебралося ще й в рекламу мобільного оператора.

Більш того, їх разом тепер частенько запрошують на корпоративи. А у 2 частині картини “Бабусі легкої поведінки” вони з Дмитром знову стали подружжям, щоправда, колишнім. Тож у головах людей Нагієв і Горбань міцно сплелися, як чоловік і жінка.

Колишні Марії Горбань

В реальності Марія будувала стосунки з зовсім іншими чоловіками. Тривалий час зустрічалася зі словацьким футболістом Яном Дюрицею, який грав за “Локомотив”. Вчила його мові, возила його на своїй автівці, знайомила з батьками. Та до весілля справа чомусь не дійшла.

Марія Горбань з донькою від першого шлюбу

Наступним кавалером став освітлювач Олег Філатов з Києва. Весілля зіграли на батьківщині нареченого. За рік народилася донька Стефанія. Але міцної родини не вийшло, оскільки Маша будувала кар’єру в москві, а чоловік продовжував працювати в Києві.

Марія Горбань з чоловіком Кирилом Зотовим і сином

Оператора Кирила Зотова Горбань помітила на знімальному майданчику і закохалася з першого погляду. Спочатку голубки зіграли весілля на Шрі-Ланці, де у чоловіка власна школа серфінгу. А в росії офіційно оформили стосунки на початку 2021 року перед народженням сина Нілана.

Поділитися статтею

Зараз читають

Чоловік Камалії Мохаммад Захур розповів про екс-кохання: росіянка подарувала йому двох дітей – дружина...

Українська співачка Камалія та її чоловік, пакистанський мільярдер, Мохаммад Захур давно зачарували публіку ніжними та чуттєвими стосунками. Однак, нещодавно Мохаммад вирішив поділитися спогадами про колишню дружину.
Доньки Лілії Ребрик та Андрія Дикого

(Підбірка фото) Як Лілія Ребрик вбрала своїх чарівних дочок на “День доньки”

Лілії Ребрик не потрібні особливі дні, коли треба згадувати про своїх дочок. Вона завжди про них пам'ятає та любить їх.
Знайдіть відмінності

Тест на уважність: знайдіть на картинці за 30 секунд двох ведмежат несхожих на інших...

Художник теж любить мед та маленьких ведмежат. Тому він намалював картинку та пропонує вам пройти тест на уважність.
Чому у нас можуть тремтіти руки

Чому трясуться руки: найпоширеніші причини

Тремтячі руки - це симптом, який може проявлятися в стані спокою або під час руху. Це може бути ознакою стресу, або приховувати серйозні порушення.

Популярне за тиждень

Популярне