В чиїх обіймах утішився Костянтин Хабенський після смерті дружини: був вдівцем 5 років

Костянтин Хабенський не любить розповідати про особисте життя. Та історію першої дружини знаменитого актора всі знають ледь не напам'ять. А от хто є другою половинкою "Адмірала" нині, відомо лише вузькому колу людей.

2008 року Анастасія Смірнова дізналася, що хворіє на рак. Чоловік Костянтин Хабенський оплатив дві дорогі операції на мозку і реабілітацію в Америці, витративши весь гонорар, що отримав за знімання в серіалі “Адмірал”. Але нічого не допомогло – 33-річної жінки не стало. Вдівець залишися з сином, якому минув лише рік.

Костянтин Хабенський з першою дружиною Анастасією

Здавалося, життя закінчилося, і він ніколи не буде щасливим. Та час минув, і біль втрати якщо не вгамувався зовсім, то злегка притупився. Костянтин навчився дивитися на жінок й обрав собі нову кандидатуру для життя. 2013-го Хабенський побрався з Ольгою Литвиновою.

Костянтин Хабенський з другою дружиною Ольгою

Вони познайомилися в МХТ, де разом грали. Ольга свого часу знімалася в культовому серіалі “Вулиці розбитих ліхтарів”. Жінка зуміла розігріти зашкарубле серце вдівця і навчити обранця знову радіти життю. За три роки після весілля родина поповнилася донькою Сашею, а ще через 3 роки на світ з’явилася Віра.

Благодійний фонд

Ще коли Настя лікувалася, Костянтин запропонував їй відвертатися від медичних процедур, надаючи допомогу діткам, що страждають тяжкими захворюваннями на мозку. Так на світ з’явився Фонда Хабенського.

Костянтин Хабенський з сином

Коли жінки не стало, артист не зміг зупинитися на досягнутому і продовжив справу вже самотужки. Тепер із журналістами готовий говорити тільки про благодійність. Актор дякує людям за підтримку хворих діток, бо навіть невелика сума здатна врятувати комусь життя.

Керівництво фондом Костянтин довірив Альоні Мешковій. Вона створила прозору систему зборів коштів. Але згодом жінка теж захворіла на рак і померла у 2021 році. Якщо зайти на сторінку актора в соцмережах, то можна побачити виключно оголошення, що стосуються роботи фонду. Про особисті речі Хабенський там не пише.

Поділитися статтею

Зараз читають

Коли обід?

(Смішне відео) Кішка не хоче чекати, коли буде готова їжа

Кішка захотіла їсти та прибігла на кухню, бо почула, що там щось готують. Але напевно вона зголодніла і тому сіла за стіл і чекає, коли подадуть їсти.
Ані Лорак

Життя триває: Ані Лорак показала своє нове життя в Росії з симпатичним чоловіком

Уже минуло більше року з моменту розлучення Ані Лорак з колишнім чоловіком Муратом Налчаджиоглу. Для Лорак ця подія стала сильним потрясінням, але співачка зуміла швидко оговтатися і почала життя з чистого аркуша.
Тіна Кароль

Тіна Кароль не стримала емоцій і кинулася в обійми відомого красеня прямо на публіці:...

Популярна українська співачка Тіна Кароль, незважаючи на те що їй приписують роман з Даном Баланом, не стримала своїх почуттів і на очах у публіки кинулася в обійми іншого.
З'явилось рідкісне фото Пугачової та Орбакайте

Опубліковано рідкісний знімок Пугачової та Орбакайте: 30 років тому Примадонна виглядала старшою, ніж зараз...

Здається, що з роками Алла Пугачова стає тільки молодшою. Нещодавно в мережі з'явилась фотографія 30-річної давнини, на якій Примадонна позує зі своєю старшою донькою

Популярне за тиждень

Популярне