Забула одягнути футболку: подруга Сергія Притули Леся Нікітюк спантеличила неочікуваними кадрами в мережі

Відома українська телеведуча та блогерка вразила неочікуваними фотографіями в особистому блозі. Леся Нікітюк похизувалась ідеальною фізичною формою в мінімальній кількості вбрання

Українська телеведуча та блогерка Леся Нікітюк зібрала чималу армію прихильників. Фанати цінують не лише відмінне почуття гумору знаменитості, а і її прямоту та щирість – зірка ніколи не належала до того типу зірок, які показують своїм шанувальникам лише найкращі сторони свого життя. Леся Нікітюк демонструє в особистому блозі абсолютно всі свої сторони та ділиться останніми подіями.

Цього разу знаменитість вирішила продемонструвати свій фізичний стан. На особистій сторінці відомої української телеведучої в соціальній мережі Інстаграм з’явилась Історія, в якій видно, як виглядає прес Лесі Нікітюк.

Нікітюк показала спортивний лук

У своєму блозі знаменитість опублікувала фотографію, яку зробила у напівтемряві у своїй спальні. На новому кадрі Леся Нікітюк позувала у спортивному бра та обтислих лосинах для тренувань. Ймовірно, тоді відома українська телеведуча збиралась на тренування. На фотографії видно, що знаменитість має хорошу фізичну форму, втім “кубиків” пресу в Лесі Нікітюк немає – фігура зірки виглядає витончено та тендітно.

Леся Нікітюк опублікувала нове фото в спортивному образі
Леся Нікітюк опублікувала нове фото в спортивному образі

Варто зазначити, що зі спортом пов’язана чимала частина життя відомої української телеведучої. Раніше Леся Нікітюк зізнавалась, що вона могла б мати блискуче спортивне майбутнє, якби не одне прикре усвідомлення. В інтерв’ю для Катерини Осадчої знаменитість зізналась, що була кандидатом у майстри спорту та професійно займалась плаванням.

Причиною, чому Леся Нікітюк відмовилась від спортивної кар’єри стала неготовність зірки присвятити цьому все життя. Українська ведуча більше хотіла проявити себе у творчості.

Леся Нікітюк могла стати видатною спортсменкою
Леся Нікітюк могла стати видатною спортсменкою

Українська ведуча також пригадала смішний випадок зі свого спортивного минулого. Одного разу Леся Нікітюк брала участь в змаганні та для перемоги мала обігнати лише одну свою суперницю. Для позначення того, що спортсмен пройшов дистанцію, в басейні потрібно фінішувати торканням.

Знаменитість так спішила перемогти, що дуже сильно розігналась і не розрахувала відстані для гальмування. Саме тому Леся Нікітюк зламала середній палець. За зізнанням ведучої, він у неї й досі кривий.

Популярне

Схожі статті

У неї були шикарні володіння та всеукраїнська любов: де зараз Оксана Марченко, яка проміняла все на втечу

Оксана Марченко була однією з найвідоміших телеведучих в Україні, володіючи всіма атрибутами розкішного життя. Однак, усе це раптово змінилося, залишивши за собою питання: що сталося з Оксаною?

Квашені помідори: роблю по давньому рецепту 90 річної бабусі з українського села. Смачніше годі й шукати!

Квашені помідори – це улюблений делікатес багатьох поколінь. Завдяки природному процесу ферментації, вони набувають особливого смаку та аромату. 

“Просто втратила гроші, якщо чесно”: Оля Полякова кинула все та полетіла до Італії відпочивати без чоловіка

Українська співачка та блогерка Оля Полякова розповіла, як розважається без свого чоловіка. Знаменитість вирушила за кордон, але цю поїздку не планувала.