Забула одягнути футболку: подруга Сергія Притули Леся Нікітюк спантеличила неочікуваними кадрами в мережі

Author name 24 Січня 2023 в 08:01

Поділитися статтею

Нікітюк показала спортивний образ
Нікітюк показала спортивний образ

Відома українська телеведуча та блогерка вразила неочікуваними фотографіями в особистому блозі. Леся Нікітюк похизувалась ідеальною фізичною формою в мінімальній кількості вбрання

Українська телеведуча та блогерка Леся Нікітюк зібрала чималу армію прихильників. Фанати цінують не лише відмінне почуття гумору знаменитості, а і її прямоту та щирість – зірка ніколи не належала до того типу зірок, які показують своїм шанувальникам лише найкращі сторони свого життя. Леся Нікітюк демонструє в особистому блозі абсолютно всі свої сторони та ділиться останніми подіями.

Цього разу знаменитість вирішила продемонструвати свій фізичний стан. На особистій сторінці відомої української телеведучої в соціальній мережі Інстаграм з’явилась Історія, в якій видно, як виглядає прес Лесі Нікітюк.

Нікітюк показала спортивний лук

У своєму блозі знаменитість опублікувала фотографію, яку зробила у напівтемряві у своїй спальні. На новому кадрі Леся Нікітюк позувала у спортивному бра та обтислих лосинах для тренувань. Ймовірно, тоді відома українська телеведуча збиралась на тренування. На фотографії видно, що знаменитість має хорошу фізичну форму, втім “кубиків” пресу в Лесі Нікітюк немає – фігура зірки виглядає витончено та тендітно.

Леся Нікітюк опублікувала нове фото в спортивному образі
Леся Нікітюк опублікувала нове фото в спортивному образі

Варто зазначити, що зі спортом пов’язана чимала частина життя відомої української телеведучої. Раніше Леся Нікітюк зізнавалась, що вона могла б мати блискуче спортивне майбутнє, якби не одне прикре усвідомлення. В інтерв’ю для Катерини Осадчої знаменитість зізналась, що була кандидатом у майстри спорту та професійно займалась плаванням.

Причиною, чому Леся Нікітюк відмовилась від спортивної кар’єри стала неготовність зірки присвятити цьому все життя. Українська ведуча більше хотіла проявити себе у творчості.

Леся Нікітюк могла стати видатною спортсменкою
Леся Нікітюк могла стати видатною спортсменкою

Українська ведуча також пригадала смішний випадок зі свого спортивного минулого. Одного разу Леся Нікітюк брала участь в змаганні та для перемоги мала обігнати лише одну свою суперницю. Для позначення того, що спортсмен пройшов дистанцію, в басейні потрібно фінішувати торканням.

Знаменитість так спішила перемогти, що дуже сильно розігналась і не розрахувала відстані для гальмування. Саме тому Леся Нікітюк зламала середній палець. За зізнанням ведучої, він у неї й досі кривий.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею