Шикарні квартири Олени Кравець і Євгена Кошового: де і як живуть найбагатші “Кварталівці” країни

За часи своєї творчої діяльності в "Кварталі 95" Олена Кравець і Євген Кошовий заробили достатньо грошей, щоб жити в елітних домівках у дорогих столичних районах. Як виглядає житло відомих кварталівців?

Одні з найвідоміших акторів України присвятили все своє життя гумористичній діяльності. Починали Євген Кошовий та Олена Кравець з “КВК”, як і багато їхніх колег, проте пізніше започаткували власний проєкт “Квартал 95”.

Телешоу швидко полюбили багато українців, тому сьогодні знаменитості є не лише популярними на всю країну, а й достатньо заможними, щоб дозволити собі житті в елітних районах Києва. Де живуть Олена Кравець та Євген Кошовий і як виглядають оселі кварталівців?

Котедж Олени Кравець

Відома українська актриса та гумористка Олена Кравець разом зі своїм чоловіком Сергієм та двома маленькими дітьми живе в елітному котеджному містечку на Лівому березі Києва. Міні місто в столиці всього налічує 17 котеджів, один з яких належить саме родині Кравець.

Як виглядає будинок Олени Кравець
Як виглядає будинок Олени Кравець

У програмі “Викриття” було детально показано житло Олени Кравець. Так, знаменитість живе в одному з найбезпечніших районів Києва, оскільки на території котеджного містечка присутня велика кількість охорони.

Де живе Олена Кравець
Де живе Олена Кравець
Оселя Олени Кравець
Оселя Олени Кравець

Ба більш, на території котеджного містечка, в якому з родиною живе українська гумористка, є басейн з морською водою, гавань для яхт і катерів.

Будинок Олени Кравець у Києві
Будинок Олени Кравець у Києві

Автором дизайну інтер’єру котеджу знаменитостей є дружина актора Андрія Данилевича Тетяна. До слова, всі будинку в котеджному містечку продані, втім охочі можуть орендувати оселю. Якщо ви хочете стати сусідом Олени Кравець і винаймати біля неї котедж, приготуйтесь віддати щонайменше 5 тисяч доларів на місяць.

Як виглядає будинок Кравець зсередини
Як виглядає будинок Кравець зсередини

Квартира Євгена Кошового

Колега та друг Олени Кравець навіть поза прицілами камер не полишає її – він живе майже по сусідству з українською гумористкою. В інтерв’ю для шоу “Життя відомих людей” знаменитість показав квартиру, в якій живе разом з дружиною та двома доньками.

Де живе Євген Кошовий
Де живе Євген Кошовий

Євген Кошовий разом з дружиною Ксенією та доньками Варварою і Серафимою живе в новому столичному районі. Квартира знаменитості виповнена у світлих тонах. По-сімейному затишна оселя Кошових надихає на відпочинок і релакс.

Як виглядає квартира Кошового
Як виглядає квартира Кошового
Квартира Євгена Кошового
Квартира Євгена Кошового

Меблі та підлога у квартирі українського актора й гумориста виповнена з натурального дерева, що надає оселі більшої вишуканості та підвищеного комфорту.

Де живе Кошовий з родиною
Де живе Кошовий з родиною
Оселя Кошового
Оселя Кошового

Поділитися статтею

Зараз читають

Лілія Ребрик

(Відео) Як і що Лілія Ребрик із чоловіком купують у супермаркеті все до Нового...

Лілія Ребрик вирішила допомогти своїм шанувальникам і просто людям і ділиться досвідом та ідеями щодо підготовки до Нового року.
Маша Полякова та її мама

Юна Марія Полякова похвалилася розкішним тілом в купальнику: мамині гени (Фото)

Малолітня донька співачки Олі Полякової Маша Полякова - справжня мамина спадкоємиця. І пародіює вона свою маму не тільки голосом, а й позами.

Чому Крістіна Орбакайте одяглася у все чорне?

Крістіна Орбакайте днями блиснула шикарним, але чомусь таким жалобним виглядом.

Настя Каменських дозволила іншого чоловіка взяти її за бюст: куди в цей час дивився...

Зараз українська виконавиця NK вирушила в теплі країни, щоб там відпочити. Щодня дівчина дражнить шанувальників новими одкровеннями.

Популярне за тиждень

Популярне