Оля Полякова показала свою маму: цю шикарну жінку з двома онуками неможливо назвати бабусею

43-річна співачка Оля Полякова показала свою 64-річну маму. Жінка виглядає набагато молодше свого віку, буквально, як старша сестра своєї зіркової доньки.

Оля Полякова у свої 43 роки виглядає набагато молодше свого віку. Зірка зізнається, що регулярно ходить до косметолога, робить різні омолоджувальні процедури. Втім, є ще один секрет молодості Полякової – це її гени. Адже мама зірки у свої 64 роки виглядає просто приголомшливо.

Як виглядає мама Олі Полякової
Як виглядає мама Олі Полякової

Що відомо про маму Олі Полякової

Маму Олі Полякової звати Світлана, їй 64 роки. В молодості жінка працювала лікарем-педіатром. Зі своїм першим чоловіком та батьком Олі Полякової Світлана розлучилася. Невдовзі жінка вийшла заміж вдруге за дипломата і почала їздити з ним по всьому світу. Після останньої поїздки Світлана з чоловіком обоснувалася в Москві, де вони і жили до 2022 року. Після початку повномасштабної війни в Україні Світлана назавжди виїхала з росії і певний час проживала з донькою в одному домі.

Як виглядає мама Олі Полякової
Як виглядає мама Олі Полякової

Світлана вже двічі бабуся. Оля Полякова подарувала їй двох онучок: Машу, якій зараз 17, та Алісу, якій зараз 11.

Варто відзначити, що Світлана – дуже гарна бабуся. До прикладу, нещодавно жінка поїхала жити до Лондону лише через те, що її молодша онучка не може освоїтись в школі-інтернаті. Так, Світлана тепер після занять забирає 11-річну Алісу в винайману квартиру, де вона зупинилася.

Нагадаємо, в цьому році Оля Полякова відправила свою 11-річну доньку Алісу вчитись та жити у школу-інтернат у Лондоні. Співачка зважилась на таке рішення через війну в Україні. Оля зізнається, що хотіла аби донька отримувала освіту за кордоном, але, звісно, не в такому ранньому віці. 11-річній Алісі дуже важко дається життя поза межами батьківського дому, тож бабуся дівчинки була змушена їхати до онуки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Зима!

2 січня: яке сьогодні церковне свято, традиції, прикмети та заборони на Ігнатьєв день

Якщо почуєте, що синиці щебечуть голосно, то чекайте на затяжні холоди. Наші пращури помітили, що наші пращури помітили, якщо в цей день погода буде непогожою. Гарного вам дня та удачі!
Принади економ-класу

Бути богатирем не завжди добре: два хлопця розсмішили користувачів інтернету

Ці хлопці точно знають усі «принади» економ-класу.
Фотограф Герт Вегген

Фотограф зі Швеції сфотографував забавну білку-спортсменку: унікальні кадри

Заради улюблених горішків білки готові навіть спортом зайнятися.
Знайдіть відмінності

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину 5 відмінностей між картинками з канцелярським приладдям...

Знайдіть 5 відмінностей між зображеннями. Якщо це для вас проблематично, ви можете їх побачити на картинці нижче. Гарного вам дня та чудового настрою!

Популярне за тиждень

Популярне