38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана: Горняк була більш хазяйновитою

Український телеведучий Володимир Остапчук після розлучення з другою дружиною Христиною Горняк вже будує кохання з юною красунею. Нещодавно чоловік показав, чим його балує нова кохана.

Володимир Остапчук не лише відомий український телеведучий, але ще й відомий ловелас. Так, у 2019 році чоловік розлучився зі своєю першою дружиною Оленою Войченко з якою прожив у шлюбі 10 років і має двоє дітей, через коханку Христину Горняк. Через пару місяців після розлучення з Войченко, Остапчук покликав коханку заміж. В жовтні 2019 року Володимир Остапчук і Христина Горняк побрались.

Весілля Горняк та Остапчука
Весілля Горняк та Остапчука

Зіркове подружжя здавались публіці ідеальною парою, принаймні так вони здавалися у соціальних мережах, де вони регулярно висвітлювали своє сімейне життя.

Втім, побудувати щастя на чужому нещасті Христині Горняк не вдалось. Влітку 2022 року стало відомо, що подружжя розлучилося. Наразі ні Остапчук, ні Горняк не коментують розлучення та причини, що цьому сприяли, але сам факт того, що вони більше не пара – не заперечують.

Варто відзначити, що наразі все вказує на те, що зіркове подружжя розлучилось через зраду Остапчука. Так, відомо, що зараз Володимир проживає разом з 22-річною журналісткою з Києва Катериною Полтавською. Очевидно, що чоловік не зміг би собі так швидко знайти заміну дружині, якби вона у нього вже не була.

22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська
22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська

Сам Остапчук поки не представляє свою нову дівчині публіці, але й не сильно приховує її. І Володимир і Катерина у своїх соціальних мережах публікують фото та відео з однієї квартири, однакові сніданки, ялинку і тому подібне.

Так, нещодавно Остапчук у своєму Інстаграм-блозі похизувався сніданком, який йому приготувала молода кохана.

38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана
38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана

Так, на фото телеведучого можна розгледіти страву шакшуку – смажена яєчня з овочами. Страва прикрашена свіжою руколою, поряд лежать підсмажені тости та стоїть філіжанка кави. Цікаво, що не столі стоїть запалена свічка, такий собі романтичний сніданок.

Варто відзначити, що друга колишня дружина Остапчука балувала його ще й не такими сніданками. Христина Горняк любила “виготовляти” чоловіку різноманітні страви.

Поділитися статтею

Зараз читають

Ольга Сумська та Потап

Потап не стримався і задивився на Ольгу Сумську в мікросукні з прозорими вставками: перевершила...

Популярна українська актриса Ольга Сумська стала учасницею шоу зіркових пародій "Ліпсінк батл", на сцену якого вийшла в приголомшливому образі.
Роман Полянський змінив дружину з дитиною на молоду Аліну Гросу

Полянский кинув родину заради Гросу? Співачка розповіла, коли у неї почалися відносини з новим...

Аліна Гросу недовго страждала за колишнім чоловіком. Вже через кілька місяців після розлучення вона представила публіці нового коханого.
Що не так з клавіатурою?

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд на зображенні, що не так з комп’ютерною...

У цій статті вам пропонується пройти тест на уважність і визначити, що не так на комп'ютерній клавіатурі. Це потрібно зробити за 30 секунд.
Тіна Кароль повідомила про трагічну втрату, ледве стримавши сльози

“Назавжди в пам’яті…”: 37-річна Тіна Кароль повідомила про трагічну втрату, ледве стримавши сльози

Поп-діва української естради Тіна Кароль активно тримає зв'язок зі своїми шанувальниками у мережі. Цього разу вона поділилася сумною новиною та повідомила про трагічну втрату.

Популярне за тиждень

Популярне