38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана: Горняк була більш хазяйновитою

Український телеведучий Володимир Остапчук після розлучення з другою дружиною Христиною Горняк вже будує кохання з юною красунею. Нещодавно чоловік показав, чим його балує нова кохана.

Володимир Остапчук не лише відомий український телеведучий, але ще й відомий ловелас. Так, у 2019 році чоловік розлучився зі своєю першою дружиною Оленою Войченко з якою прожив у шлюбі 10 років і має двоє дітей, через коханку Христину Горняк. Через пару місяців після розлучення з Войченко, Остапчук покликав коханку заміж. В жовтні 2019 року Володимир Остапчук і Христина Горняк побрались.

Весілля Горняк та Остапчука
Весілля Горняк та Остапчука

Зіркове подружжя здавались публіці ідеальною парою, принаймні так вони здавалися у соціальних мережах, де вони регулярно висвітлювали своє сімейне життя.

Втім, побудувати щастя на чужому нещасті Христині Горняк не вдалось. Влітку 2022 року стало відомо, що подружжя розлучилося. Наразі ні Остапчук, ні Горняк не коментують розлучення та причини, що цьому сприяли, але сам факт того, що вони більше не пара – не заперечують.

Варто відзначити, що наразі все вказує на те, що зіркове подружжя розлучилось через зраду Остапчука. Так, відомо, що зараз Володимир проживає разом з 22-річною журналісткою з Києва Катериною Полтавською. Очевидно, що чоловік не зміг би собі так швидко знайти заміну дружині, якби вона у нього вже не була.

22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська
22-річна дівчина Володимира Остапчука Катерина Полтавська

Сам Остапчук поки не представляє свою нову дівчині публіці, але й не сильно приховує її. І Володимир і Катерина у своїх соціальних мережах публікують фото та відео з однієї квартири, однакові сніданки, ялинку і тому подібне.

Так, нещодавно Остапчук у своєму Інстаграм-блозі похизувався сніданком, який йому приготувала молода кохана.

38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана
38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана

Так, на фото телеведучого можна розгледіти страву шакшуку – смажена яєчня з овочами. Страва прикрашена свіжою руколою, поряд лежать підсмажені тости та стоїть філіжанка кави. Цікаво, що не столі стоїть запалена свічка, такий собі романтичний сніданок.

Варто відзначити, що друга колишня дружина Остапчука балувала його ще й не такими сніданками. Христина Горняк любила “виготовляти” чоловіку різноманітні страви.

Схожі статті

Даша Астаф’єва чесно розповіла про свої походи до косметолога: “Я не така категорична, як раніше”

Відома українська артистка та модель Даша Астаф'єва чесно зізналась, чи робила пластичні операції. Зірка визнала, що замислюється над подібною процедурою.

Італійська піца без печі: простий рецепт заморської вечері з доступних інгредієнтів. Готується дуже швидко

Багатьом може здаватись, що для приготування піци потрібні особливі кулінарні навички. Насправді ж приготувати піцу – це простий спосіб поласувати чимось смачненьким на вечерю.

Готую за 15 хвилин до приходу гостей. Моментальна закуска з крабових паличок на святковий стіл: смакота

Ця закуска з крабових паличок готується дуже швидко, тож можна застосувати рецепт, коли гості на порозі. Вигляд страва має доволі привабливий, та й смак усім припаде до вподоби.