Вікові батьки: Віктор Павлік в 56, Святослав Вакарчук в 47, Юрій Горбунов – в 51 стали татусями

Деякі чоловіки з віком усвідомлюють, що доросли до батьківства і заводять малюків, коли їх ровесники вже нянчаться з онуками. Хто ці сміливі знамениті відчайдухи?

Віктор Павлік

Співак мав доволі бурхливе особисте життя. З першою дружиною Лідією одружився у 18 років. Незабаром на світ з’явився первісток Сашко. Згодом глава родини загуляв і знайшов собі іншу – Світлану. З жінкою вони прожили разом 8 років, наживши доньку Христину.

Віктор Павлік став батьком учетверте в 56 років

Після цього був третій 25-річний шлюб із Ларисою, в якому народився Павло. Саме дружина застукала благовірного на зраді з директоркою Катрею Реп’яховою. Тож довелося розлучитися й оформити стосунки вже з 27-річною дівчиною. Саме четверта дружина й подарувала 56-річному артисту синочка Михасика.

Святослав Вакарчук

Займаючись то наукою, то музикою, чоловіку не було коли заводити дітей. Тож первісток у музиканта з’явився лише в 46 років, а за рік Святослав став батьком удруге. 19 червня 2021 року Вакарчук тримав на руках новонародженого Іванка, а донечку, яка народилася під час війни, чоловік назвав Соломією.

Маючи двох дітей, Святослав Вакарчук показав широкому загалу тільки ручку синочка

Про маму дітлахів той, що не здається без бою, нічого не хоче розповідати. Перший бездітний шлюб Вакарчука тривав 20 років, а потім Святослав покинув Лялю Фонарьову. Досужі журналісти розкопали, що дітлахів лідеру “ОЕ” народила його продюсерка Євгенія Яцута.

Юрій Горбунов

Замолоду телеведучий виховував доньку своєї дружини. Та час минув, і шоумен замислився про продовження роду. Його нова обраниця і колега Катя Осадча залюбки погодилася втілити подібний задум у життя.

Діти в Юрія Горбунова з’явилися в 47 і 51 рік

Одружилися голубки безпосередньо перед народженням синочка у лютому 2017 року. Відразу після весілля відзначили уродини. На світ з’явився чудовий хлопчик Іванко. А у серпні 2021 у малятка знайшовся братик, якого щасливі батьки назвали Данилком. А 51-річний татусь власноруч перерізав пуповину синочку.

Поділитися статтею

Зараз читають

Цукіні по-італійськи

Рецепт ароматних цукіні на італійський манер від Юлії Висоцької – доведеться облизувати пальчики

Юлія Висоцька - прихильниця здорового харчування і італійської кухні - яскравої по виду, соковитою на смаки і приголомшливою по апетитним ароматам. Як вона готує закусочні цукіні - ось простий рецепт.
Приготування сніданку

(Відео) Приготуєте один раз і такий сніданок проситимуть щоранку!

Даний рецепт дуже добре виручить вас в приготуванні сніданку і найголовніше він сподобається всім і ваші домочадці будуть просити його приготувати на наступний ранок.
Олександр Еллерт і Ксенія Мішина

Ксенія Мішина похвалилася кільцем на безіменному пальці: новина про розставання з Еллертом була фальшивою...

У Мережі ходять чутки, що гучне розлучення Ксенії Мішиної і Олександра Еллерта - вдалий піар-хід.

Віра Брежнєва повертається до України “на постійку”? Участь у шоу “Маска” та нерухомість у...

Українська співачка Віра Брежнєва здивувала всіх. Вона взяла участь в українському проекті "Маска" на телеканалі "Україна".

Популярне за тиждень

Популярне