Слава Дьомін узяв інтерв’ю у самого себе: поскаржився, що Яма, Мейхер і Птушкін заблокували його в соцмережах

Багато хто з селебріті мріють потрапити на інтерв'ю до Слави Дьоміна. Але ті, кому це вдалося, не завжди залишаються задоволені результатом, оскільки ведучий ставить доволі жорсткі запитання.

Слава Дьомін настільки втомився спілкуватися зі знаменитостями, що вирішив узяти інтерв’ю у самого себе. Допомогла ведучому в цьому редакторка. Слава зізнався, вряди-годи трапляється так, що розмова з ним призводить до того, що зірки блокують голомозого ведучого в мережі, щоб більше ніколи з ним не спілкуватися.

Надія Мейхер

Інтерв’ю з колишньою “віагрівкою” Дьомін вважає найскладнішим у своїй кар’єрі. Брюнетці питання Слави видавалися провокативними і дуже дратували. Вони ніяк не могли знайти спільну мову, не розуміючи один одного.

Надія Мейхер не вибачила Славі відвертих запитань

Відтоді Мейхер категорично не бажає спілкуватися з ведучим і навіть заблокувала його в соцмережах. Хоча якось вони перетнулися на телебаченні, і Дьомін усе пояснив.

Антон Птушкін

З ведучим “Орла і решки” Слава дуже добре знайомий. У звичайному житті вони гарно спілкуються на будь-які теми. Однак запрошення дати інтерв’ю Птушкін регулярно ігнорує.

Антон Птушкін має на Славу колишні образи

Річ у тім, що коли Антон ще був не настільки знаменитим, Дьомін сам не хотів з ним спілкуватися. Тепер же чоловік відповідає тим же, хоча його регулярно запрошують.

Влад Яма

Влад Яма заблокував не лише Славу, але і його сина

Після того як танцівник відверто розповів Дьоміну, чому перебрався жити до Америки, на партнера Наталки Могилевської вилилося чимало хейту з приводу втечі з країни під час війни. У відповідь Яма заблокував не лише сторінку інтерв’юєра, а навіть його сина.

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк образила Славу запізненням на ефір

А от на довгоногу білявку Слава образився сам, адже проплатив студію на 2 години, а Леді Ле не прийшла вчасно. Час оренди закінчувався, і ведучий розлютився. Вже збирався звернути знімання, як Нікітюк запурхнула, стала жартувати, і лід у серці Дьоміна розтанув.

Схожі статті

З цими цукерками я скинула 12 кг: шоколад та горіхи можуть бути дієтичними. Рецепт домашніх смаколиків

Смачні, а головне – корисні цукерки, точно стануть ідеальним доповненням до горнятка кави або чашки чаю. Порадуйте себе неймовірно апетитними солодощами.

Даша Астаф’єва чесно розповіла про свої походи до косметолога: “Я не така категорична, як раніше”

Відома українська артистка та модель Даша Астаф'єва чесно зізналась, чи робила пластичні операції. Зірка визнала, що замислюється над подібною процедурою.

Італійська піца без печі: простий рецепт заморської вечері з доступних інгредієнтів. Готується дуже швидко

Багатьом може здаватись, що для приготування піци потрібні особливі кулінарні навички. Насправді ж приготувати піцу – це простий спосіб поласувати чимось смачненьким на вечерю.