Катерина Осадча показала свою маму: цю шикарну жінку з трьома онуками неможливо назвати бабусею

Як виглядає зіркова матуся, яка народила та виховала одну з найвідоміших ведучих України? Бабуся трьох онуків може легко поборотись з однолітками своєї доньки за звання красивішої та стильнішої

Відома українська телеведуча Катерина Осадча здобула свою популярність завдяки неймовірній харизмі, незвичайному стилю та чарівній усмішці. Шанувальники вважають зірку однією з найяскравіших представниць українського шоубізнесу. Якщо ви колись замислювались над тим, від кого Осадча могла успадкувати артистичність і красу, пропонуємо поглянути, як виглядає її мама.

Як виглядає мама Катерини Осадчої

Після того, як українська телеведуча досягла піка своєї популярності, увага прихильників розповсюдилась не лише на особистість зірки та її чоловіка Юрія Горбунова, а й на батьків Катерини Осадчої. Чимало фанатів цікавились, як виглядають мама й тато ведучої та чим вони займаються.

Мама Катерини Осадчої зі своїм чоловіком, батьком ведучої
Мама Катерини Осадчої зі своїм чоловіком, батьком ведучої

Катерина Осадча, своєю чергою, не приховувала батьків. Шанувальники цікавляться, тож потрібно їм показати найголовніших людей у своєму житті – українська телеведуча завжди відрізнялась відкритістю та щирістю у питаннях цікавості фанатів. Тож, народилась майбутня знаменитість у родині Олександра та Анни Осадчих.

Батьки відомої української телеведучої Катерини Осадчі
Батьки відомої української телеведучої Катерини Осадчі

Відомо, що тато зірки працював генеральним директором “Київприладу” – державного підприємства космічного й енергетичного виробництва. Мати Катерини Осадчої раніше працювала в бібліотеці, проте пізніше вирішила посунути кар’єру та оберігати сімейне вогнище і займатись домашнім побутом.

Катерина Осадча показала, як виглядає її мама
Катерина Осадча показала, як виглядає її мама

Хоча в родині Катерини Осадчої не було творчого коріння, дівчинка з самого дитинства зростала креативною. Майбутня зірка завжди відрізнялася від своїх однолітків досить високим зростом і мала виразні та правильні риси обличчя: ніхто навіть не сумнівався, що на дівчинку чекає успішна модельна кар’єра.

Після початку повномасштабного вторгнення Катерина Осадча почала активніше ділитись фотографіями зі своїми дітьми та чоловіком, проте батьки не стали для неї менш важливими – родина Осадчої завжди була дуже близькою. Крім відомої української телеведучої, в родині також є молодший син.

Схожі статті

Італійська піца без печі: простий рецепт заморської вечері з доступних інгредієнтів. Готується дуже швидко

Багатьом може здаватись, що для приготування піци потрібні особливі кулінарні навички. Насправді ж приготувати піцу – це простий спосіб поласувати чимось смачненьким на вечерю.

Готую за 15 хвилин до приходу гостей. Моментальна закуска з крабових паличок на святковий стіл: смакота

Ця закуска з крабових паличок готується дуже швидко, тож можна застосувати рецепт, коли гості на порозі. Вигляд страва має доволі привабливий, та й смак усім припаде до вподоби.

Міка Ньютон оголосила про повернення з США до України: чоловіка-американця також потягнула за собою

Українська співачка, яка протягом довгого часу мешкала та працювала далеко за межами рідної країни. Тепер зірка повідомила про повернення на Батьківщину разом із чоловіком.