Як виглядає перший чоловік Ольги Фреймут, від якого вона народила доньку і чому телеведуча від нього втекла

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут зізнається, що вважає свого першого цивільного чоловіка помилкою своєї молодості. Як виглядає той самий загадковий британець і чому Фреймут від нього втікала, читайте далі в матеріалі.

Зі своїм першим чоловіком Ольга Фреймут познайомилася у Великобританії, де вона колись здобувала освіту. Молоду студентку відразу зачепив дорослий аристократичний британець. Чоловік на ім’я Ніл дуже галантно залицявся до української красуні, чим і розтопив її серце.

Стосунки Фреймут і Ніла дуже швидко закрутились і через недовгий час Ольга зрозуміла, що вагітна. Майбутні батьки почали жити разом і планували побудувати сім’ю, втім, їхні стосунки дали тріщину.

В одному з інтерв’ю Фреймут розповіла, що після того, як вона почала жити з Нілом разом, він різко змінився. Чоловік почав ревнувати дівчину до всіх знайомих і вів себе дуже агресивно в її бік. Весь романтизм зник і Нім перетворився у простого “лондонського хлопа”, як сказала Фреймут.

Телеведуча зізнається, що в прямому сенсі втекла від Ніла. Ольга розуміла, що чоловік її не відпустить просто так, тож без попередження зібрала речі і поїхала в Україну. Тоді Фреймут була на перших місяцях вагітності.

Як виглядає перший чоловік Ольги Фреймут
Як виглядає перший чоловік Ольги Фреймут

Після того, як на світ з’явилася маленька Злата, Ніл та Ольга налагодили стосунки, адже у них є спільна дитина. Чоловік фінансово допомагає Фреймут, але з власною донькою мову він не знайшов.

За словами телеведучої, її старша донька вітає батька на свята та іноді навіть з ним бачиться. Але дівчина не близька з власним батьком. Фреймут теж не наполягає на спілкуванні доньки та батька. Жінка вважає, що не повинна “змушувати” свою доньку любити рідного батька.

Поділитися статтею

Зараз читають

Так по вірі вам буде!

Молитва хвали і подяки. Читається з вірою в серці

На початку було Слово, і Слово було у Бога, і Слово було Бог (Івана 1: 1).
Моліться з вірою!

Сильні молитви, які допоможуть вам у лихоліття. Читайте душевно та з вірою в серце....

Більшість людей губляться, коли настають важкі часи. Вони не знають, що робити та до кого звернутися. Здавалося б, немає виходу. Але він є – це звернення до Бога
Король йде на війну

Жебрак король і мудрець. Притча про яку слід задуматися

Всі ми повинні навчитися радіти тому, що маємо.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №24-05-2: знаєте як перекласти лише 1 сірник, щоб вийшла правильна рівність?...

Уважність потрібно тренувати. Річ у тому, що без тренування вона погіршується, як і ваші м'язи атрофуються, якщо їх не навантажувати фізичними вправами.

Популярне за тиждень

Популярне