Як зараз виглядає Саша Білий? 49-річний Безруков вразив постарілим виглядом через 20 років після “Бригади”

Відомий російський актор Сергій Безруков, який зіграв роль Саші Білого в серіалі "Бригада", вразив фанатів постарілим виглядом. Його важко впізнати.

Серіал “Бригада” вийшов в 2002 році. В центрі сюжету стоїть історія чотирьох друзів, які об’єднались в кримінальне угрупування, лідером якого став Олександр Бєлов (Саша Білий). Цей серіал приніс популярність всім виконавцям головних ролей — Сергію Безрукову, Андрію Паніну, Катерині Гусєвій, Дмитру Дюжеву, Володимиру Вдовиченкову і Павлу Майкову.

Як зараз виглядає Саша Білий? 49-річний Безруков вразив постарілим
Як зараз виглядає Саша Білий? 49-річний Безруков вразив постарілим

Завдяки ролі Саші Білого Безруков став кумиром нульових. Зараз актору 49 років і він виглядає набагато старше свого віку, це видно неозброєним оком. В своєму Інстаграм-блозі Сергій виклав фото, на якому видно його зморшки, худе обличчя і бороду. Неочікувано для шанувальників народний улюбленець постарів і схуд.

Як зараз виглядає Саша Білий? 49-річний Безруков вразив постарілим
Як зараз виглядає Саша Білий? 49-річний Безруков вразив постарілим

Користувачі Мережі захвилювались через новий знімок актора. На сцені Безруков зазвичай ховається за товстим шаром гриму і костюмами, але як тільки він позбавився сценічного образа, його вигляд спантеличив підписників:

  • “Олександр Бєлов втомився, пора на відпочинок”;
  • “Це новий імідж чи ви хворі?”;
  • “Сильно здав в останній час”;
  • “Вас просто не впізнати, взагалі не відпочиваєте і не бережете себе”;
  • “Це вже не той Саша Білий”.

Нагадаємо, Сергій Безруков народився в 1973 році в москві. Його батько — актор і режисер, матір — домогосподарка. Сергій з дитинства проводив час на роботі батька і мріяв піти по його стопах. Дебют актора в кіно стався в дев’яностих.

В 2022 році Безруков проявив свою громадянську позицію, підтримавши російську війну в Україні і потрапив під санкції багатьох країн за свої слова і погляди.

Поділитися статтею

Зараз читають

Куди пропала група TATU і співачка Макsим?

Куди пропали культові артистки “нульових” МакSим і Тату?

Ті, хто народився ще в 20 столітті, точно пам'ятають, що на початку так званих "нульових " в 2000 роках було багато виконавців, які розгойдували зали.
Тіна Кароль

Не від Балана: фото вагітної Тіни Кароль схвилювали Мережу: мила булочка

Розмови про роман співачки з Даном Баланом уже давно гуляють у Мережі. Але недавно фанатів схвилювали фото вагітної Тіни Кароль.
Шоколадний десерт за 5 хвилин

Беремо шоколад, згущене молоко і готуємо простий шоколадний десерт за 5 хвилин

Шоколадний десерт готується дуже швидко. Доведеться тільки довго чекати, щоб він застиг. Але він того вартий. Приготуйте і переконайтеся самі.
Дан Балан і Тіна Кароль

Тіна Кароль вийшла в світ в піджаку Дана Балана: артисти більше не приховують відносини...

Публіка до сих пір не може зрозуміти, чи є відносини у Дана Балана і Тіни Кароль.

Популярне за тиждень

Популярне