Шикарні будинки і машини Оксани Марченко, які їй більше не належать: жила в Україні на широку ногу

Раніше популярна та в минулому шанована телеведуча жила на широку ногу. Пригадуємо, що залишила після втечі з України скандально відома дружина Медведчука

Скандально відома телеведуча Оксана Марченко раніше користувалась особливою популярністю та визнанням серед шанувальників. Проте, коли напруга навколо її чоловіка Віктора Медведчука почала зростати, зірка прийняла логічне рішення люблячої дружини, яке, зрештою, стало фатальним для її кар’єри.

Після початку повномасштабної війни на території суверенної України Оксана Марченко перебувала на другій хвилі своєї слави. Втім, якщо раніше на неї дивились з захопленням, то тепер українці зробили ведучу головною героїнею Інтернет-приколів. Після обміну Віктора Медведчука Оксана Марченко втекла з України разом з ним.

Востаннє Медведчука та Марченко помічали в Криму
Востаннє Медведчука та Марченко помічали в Криму

Втім, тікаючи з країни, зіркове подружжя залишило тут не лише совість й повагу, а й нерухомість, автомобілі тощо. Хоча сумнівів у тому, що в росії подружжя також знайде “скромний куточок”, немає, не можна заперечувати, що в Україні Медведчук і Марченко жили на широку ногу.

Периметр будинку, в якому раніше жило зіркове подружжя, завжди патрулювалось приватною службою охорони. Ба більш, коли журналісти жадали сфотографувати будинок з вулиці, охоронці забороняли це робити, виправдовуючись розпорядженням власників.

Фотографія будинку від телепрограми Схеми
Фотографія будинку від телепрограми Схеми

Також у Віктора Медведчука в Україні був маєток у Пущі-Водиці, а зведений він так, що до нього неможливо наблизитись без перетину так званого КПП.

Маєток Медведчука в Пущі-Водиці
Маєток Медведчука в Пущі-Водиці
План цокольного поверху маєтку Медведчука
План цокольного поверху маєтку Медведчука
План першого та другого поверхів
План першого та другого поверхів
План третього поверху
План третього поверху

Загалом у маєтку можна знайти церкву, бар, перукарню, масажну кімнату, басейн, картиносховище. Якщо говорити про авто Оксани Марченко, то одного разу карма таки наздогнала скандальну ведучу. 2018 року автомийник викрав автомобіль зірки, Mercedes G-Class, аби покататись та розбив його.

Фото з місця події
Фото з місця події

Крім того, у лютому 2021 року Оксана Марченко осоромилась через анонс “авторського кіно”, в якому на машині BMW з номерами “Паломниця” їде ставити свічку до церкви.

BMW Оксани Марченко зі скандальними номерами
BMW Оксани Марченко зі скандальними номерами

Поділитися статтею

Зараз читають

Знайдіть відмінність

Тест на уважність: знайдіть за 30 секунд на картинці метелика, відмінного від інших

Художник теж любить малювати метеликів і тому вирішив придумати тест на уважність і намалював на картинці багато метеликів. Вони здаються однакові та не відрізняються один від одного.
Маша Єфросініна поскаржилася на безгрошів'я через війну

Маша Єфросініна розповіла, скільки та чим заробляє під час війни: “Деколи виходить в мінус,...

Українська телеведуча та громадська діячка нещодавно взяла участь в інтерв'ю для Раміни Есхакзай. Зірка розповіла про фінансові проблеми під час війни
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 січня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Дізнайтеся, що приготували вам...

У цей день ви можете виявити, що стверджуєте свій авторитет, особливо в питаннях, про які ви багато знаєте.
Єфремов і Панін дружили і працювали разом

Панін на колінах проситиме помилування для Єфремова: Буду біля Мавзолею на колінах просити, щоб...

Новина про восьмирічний вироку Єфремова швидко розлетілася, і колеги почали по черзі висловлюватися на підтримку або в протест такого рішення.

Популярне за тиждень

Популярне