Артисти намагалися змінити професію: зробити політичну кар’єру пробували Вакарчук, Огнєвіч, Руслана, Повалій

Коли здається, що підкорив усі вершини шоубізу, хочеться досягти інших результатів у житті. От співаки й навертаються до політики. Здобута раніше слава легко допомагає потрапити до парламенту. От тільки втриматися у кріслі народного обранця виявляється доволі складно.

Святослав Вакарчук

Двічі в одну політичну річку намагався зайти лідер гурту “Океан Ельзи”. Уперше у будівлю під куполом музикант втрапив у 2007 році. В нардепи пройшов за списком “Нашої України-Самоороборони”. Та за рік склав повноваження народного депутата.

Святослав Вакарчук двічі відмовився від депутатського мандата

У 2019 році спеціально під співака була створена партія “Голос”, якій вдалося забрати 20 мандатів. Не минуло й року, як Вакарчук оголосив: йде з посади лідера і складає депутатський мандат. Партію після нього очолила Кіра Рудик.

Злата Огнєвіч

Злата Огнєвіч не змогла просунути власні ідеї щодо культури в парламенті

Не довго витримала в парламенті й кримчанка Злата Огнєвіч. Співачку запросив у свої лави радикал Олег Ляшко. Дівчина гадала, що зробить багато корисного для культури. Але всі її задуми залишилися на рівні ідей. Зіштовхнувшись із корупцією і неприхованою війною політичних опонентів, Злата не схотіла миритися з подібним станом речей і восени 2015 року склала депутатські повноваження.

Руслана Лижичко

До Помаранчевої революції співачка обіймала посаду радника тодішнього прем’єра Віктора Януковича. Щоправда, працювала на громадських засадах. Та в 2004 році Руслана підтримала Віктора Ющенка, активно виступаючи в Європарламенті.

Руслана Лижичко бажала потрапити до Верховної Ради вдруге, але не склалося

У 2006-му опинилася в депутатському кріслі за списками “Нашої України”, де йшла під №5. За рік парламент було розпущено, тож довелося відмовитися від мандата. У 2010 році Лижичко була довіреною особою Юлії Тимошенко.

Таїсія Повалій

Таїсія Повалій відверто сумувала на засіданнях парламенту

Похід у політику завершився для колись “золотого голосу” України дуже сумно. Довелося з чоловіком Ігорем Ліхутою пакувати валізи й тікати на росію. Адже партія регіонів, завдяки якій Тая отримала депутатський значок, у 2014 році опинилася поза законом. Тепер ексдепутатці повернутися до України неможливо, як би цього не хотілося, а її майно намагаються конфіскувати.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.