Аллі Пугачовій не пощастило з зятями доньки Орбакайте: одного зловила на гарячому, інший розпускав кулаки

Аллі Пугачовій ніколи було займатися вихованням старшої доньки Христини. От і отримала халепу, щойно дівчина досягла підліткового віку. Щось подібне Примадонні доведеться пережити ще раз, коли підросте Ліза. А поки що згадаємо, як А.Б. боролася з зятями.

Володимир Пресняков

Христині Орбакайте було зовсім небагато років, коли вона закохалася у Преснякова-молодшого. Молодик тоді косив під Майкла Джексона і був мрією всіх дівчаток. От Христя й не витримала. Володя запросив фанатку поїхати з ним на гастролі, і юнка погодилася, забувши спитатися дозволу у суворої матусі.

Алла Пугачова з колишнім зятем Володимиром Пресняковим

Алла Борисівна наздогнала потяг на автівці і хотіла забрати блудну доньку, але Пресняков не дозволив. Згодом Пугачова застала закоханих у ліжку, хоча Христині до повноліття було, ой, як далеко. Знаменитість порадилася з батьками Володимира, і гуртом вирішили не розбивати щастя дітей. Згодом Примадонна полюбила обранця доньки і навіть після розлучення дітей називала його “мій любимий зять Володька”.

Руслан Байсаров

Чимало неприємних хвилин довелося пережити Аллі Пугачовій у борні з другим зятем. Попервах жінка всіляко допомагала Руслану пробитися в московських колах, знайомлячи з потрібними людьми, та коли дізналася, що зятьок регулярно лупцює Христину, ще й носа їй зламав, вирішила добитися розлучення.

Алла Пугачова з колишнім зятем Русланом Байсаровим й онуком Дені

У відповідь Байсаров викрав сина Дені і відвіз хлопчика у Чечню до своєї сестри. Співачці довелося довго судитися за онука, підключаючи навіть президента республіки.

Михайло Зємцов

Американський чоловік припав до вподоби дружині Максима Галкіна з першої зустрічі. Чоловік був гарно вихований, спокійний і видався А.Б. надійною опорою для Христі.

Алла Пугачова з чоловіком Максимом, донькою Христиною і зятем Михайлом

А коли пара подарувала Пугачовій ще й онучку Клаву, то жінка зітхнула з полегшенням – врешті вона була спокійна за доньку, і Орбакайте більше не потребує її втручання і допомоги.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!