Марія Горбань, Анна Семенович, Альона Водонаєва виділилися з-поміж інших: зменшили розмір бюсту

Зазвичай жінки збільшують груди штучно і страшенно хизуються цим. Та трапляються й зворотні випадки, коли знаменитості значно зменшують об'єми бюсту, лягаючи під ніж хірурга. Що спонукає їх робити подібне перетворення?

Марія Горбань

Дивлячись на світлини екранної дружини Дмитра Нагієва по серіалу “Кухня”, складається враження, що актриса частенько залучається до пластичних операцій. Між тим Маша запевняє, що подібного ефекту їй вдається досягти завдяки цілеспрямованій роботі над собою і яскравому мейкапу.

Марія Горбань зменшувала груди не один раз

Щоправда, Горбань таки вдавалася до послуг хірургів, але не задля збільшення жіночих принад, а якраз навпаки. Марія поскаржилася, що й так мала чималий розмір бюста, а після двох пологів груди зовсім розпливлися, то довелося зменшувати їх штучно.

Анна Семенович

Страждає на гігантомастію і колишня “блєстяшка”. Тоді як усі підозрюють співачку у збільшенні грудей операційним шляхом, бідолашка навпаки лягала на операційний стіл, щоб зменшити перли з 9-го до 5-го розміру, адже кожна половинка затягувала більш ніж на 2,5 кг.

Анна Семенович зменшила груди на 4 розміри

До подібної процедури Аня вдалася, коли зібралася народжувати дитину. Боялася, що через надходження молока груди стануть ще більшими. Семенович не певна, що надалі бюст знову не збільшиться. Після операції минуло не так багато часу, а бюстгальтер уже доводиться купувати шостого розміру.

Альона Водонаєва

До редукційної маммопластики вдавалася і колишня учасниця шоу “Дом 2”. Володіючи 5-им розміром перлів, дівчина мала проблеми з вибором білизни, роздратуванням на шкірі, болями в спині. То й зменшила жіночу гордість на 2 розміри.

Альона Водонаєва зменшила бюст на 2 розміри

Жодного розчарування з цього приводу зірка не відчула. Навпаки написала книгу “Гола”, в якій відверто розповіла про перетворення тіла, і пошкодувала лише про одне: що не вдалася до подібної процедури набагато раніше.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віталій Кличко

10 маловідомих, але цікавих фактів про сім’ю старого-нового мера Києва Віталія Кличка (фото і...

Зовсім недавно політик і колишній спортсмен Віталій Кличко був переобраний мером Києва на другий термін прямо в першому турі - мало хто глави міст домагалися такої підтримки після п'яти років керівництва, а значить, Віталія можна привітати з черговою професійним успіхом. Що ж відбувається тим часом в його особистому житті?
Кеті Топурія вагітна другою дитиною

Кеті Топурія з “А-студіо ” розсекретила свою вагітність в новому кліпі (ВІДЕО)

Фанати довго говорили про можливу вагітність 34-річної Кеті Топурії.
Оля Полякова зважилася змінити дах у всьому будинку

Оля Полякова взялася за свій рахунок робити дах в будинку: текла всю зиму

Співачка Оля Полякова минулої зими скаржилася, що в її квартирі на останньому поверсі тече дах.
Валерія

Хто став хресними татом і мамою у внучки співачки Валерії? (Відео)

У травні 2021 року відбулося важливе релігійне подія - внучку співачки Валерії похрестили. Тепер вона прийняла православну віру. Фото з таїнства показали в мережі.

Популярне за тиждень

Популярне