Марія Горбань, Анна Семенович, Альона Водонаєва виділилися з-поміж інших: зменшили розмір бюсту

Зазвичай жінки збільшують груди штучно і страшенно хизуються цим. Та трапляються й зворотні випадки, коли знаменитості значно зменшують об'єми бюсту, лягаючи під ніж хірурга. Що спонукає їх робити подібне перетворення?

Марія Горбань

Дивлячись на світлини екранної дружини Дмитра Нагієва по серіалу “Кухня”, складається враження, що актриса частенько залучається до пластичних операцій. Між тим Маша запевняє, що подібного ефекту їй вдається досягти завдяки цілеспрямованій роботі над собою і яскравому мейкапу.

Марія Горбань зменшувала груди не один раз

Щоправда, Горбань таки вдавалася до послуг хірургів, але не задля збільшення жіночих принад, а якраз навпаки. Марія поскаржилася, що й так мала чималий розмір бюста, а після двох пологів груди зовсім розпливлися, то довелося зменшувати їх штучно.

Анна Семенович

Страждає на гігантомастію і колишня “блєстяшка”. Тоді як усі підозрюють співачку у збільшенні грудей операційним шляхом, бідолашка навпаки лягала на операційний стіл, щоб зменшити перли з 9-го до 5-го розміру, адже кожна половинка затягувала більш ніж на 2,5 кг.

Анна Семенович зменшила груди на 4 розміри

До подібної процедури Аня вдалася, коли зібралася народжувати дитину. Боялася, що через надходження молока груди стануть ще більшими. Семенович не певна, що надалі бюст знову не збільшиться. Після операції минуло не так багато часу, а бюстгальтер уже доводиться купувати шостого розміру.

Альона Водонаєва

До редукційної маммопластики вдавалася і колишня учасниця шоу “Дом 2”. Володіючи 5-им розміром перлів, дівчина мала проблеми з вибором білизни, роздратуванням на шкірі, болями в спині. То й зменшила жіночу гордість на 2 розміри.

Альона Водонаєва зменшила бюст на 2 розміри

Жодного розчарування з цього приводу зірка не відчула. Навпаки написала книгу “Гола”, в якій відверто розповіла про перетворення тіла, і пошкодувала лише про одне: що не вдалася до подібної процедури набагато раніше.

spot_img

Схожі статті

Ви не повірите, але смакота за пів години можлива: пиріг із замороженими ягодами хочу пекти ледь не щодня

У всесвіті гастрономії існують страви, які вражають не лише своїм неперевершеним смаком, але й захоплюють швидкістю свого приготування, що не впливає негативно на її смакові властивості.

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.