Подружнє життя мов під копірку: у Вакарчука й Горбунова діти з’явилися не в першому, а в другому шлюбі

Святослав Вакарчук і Юрій Горбунов досягли чималих висот у шоубізі. Пісні Вакарчука в гурті "Океан Ельзи" і шоу "Танці з зірками", де незмінним ведучим є Горбунов, обожнюють мільйони українців. Якщо зануритися в деталі особистого життя знаменитостей, то в обох виявляється чимало схожих закономірностей.

Перший шлюб і різниця у віці

Перша дружина Юрія була старша за нього на 10 років і вже мала доньку. Вона покинула чоловіка і подалася за Горбуновим до Києва, хоча попервах він не дуже багато заробляв, і родині було сутужно виживати. З балериною ведучий прожив 20 років, виростив падчерку, але власних дітей не нажив.

Святослав Вакарчук з мамою двох своїх дітей Євгенією Яцутою

Святослав теж два десятиліття життя віддав Лялі Фонарьовій, яка народилася на 2 роки раніше за коханого чоловіка, і її доньці Діані. Але спільної малечі у них не було. Заради музиканта Ляля покинула бізнесмена, який обожнював її і дитину.

Службовий роман

Коли названі доньки виросли і випурхнули з родинного гніздечка, там стало настільки порожньо, що обоє чоловіків стали роззиратися довкола. Горбунов став учащати за колегою Катею Осадчею, яка навпаки молодша за ведучого на 13 років. Спочатку блондинка дивилася “крізь нього” і лише віталася. Та коли стали разом працювати над шоу “Голос.Діти”, Юра зголосився підвозити Катерину додому. Потім зайшов на чайок. І відтоді все закрутилося.

Юрій Горбунов з Катею Осадчою і двома синами

З продюсеркою Євгенією Яцутою, яка на 7 років молодша за нього, співак познайомився під час спільної роботи над кліпом. Невдовзі вони стали жити разом.

Діти

Юрій став батьком двічі. Хлопчиків Катя народила, коли Горбунову було 47 і 51 рік. Малюків назвали Іванком і Данилом. У Каті є ще старший син Ілля від першого шлюбу.

Коли Вакарчуку було 47 років, Женя народила йому первістка, хоча для жінки це вже друга дитина. А рівно за рік, у червні 2022-го, в Іванка з’явилася ще й сестричка Соломія.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.