Боксер Усик нажив трьох дітей, а дружина не планувала за нього виходити: “Я взагалі його не розглядала”

Олександр Усик здобув чимало престижних боксерських відзнак. Його обожнюють прихильники з усього світу. Натомість боксер свого часу закохався в однокласницю, яка навіть на побачення з ним йти відмовлялася.

Олександр Усик закохався у дівчину раз і назавжди, а от вона деякий час сумнівалася, чи потрібен їй цей спортсмен-велетень. Сашко побачив Катю Хмелевську в школі і відразу запросив на побачення. Дівчина сумнівалася, а згоду погуляти обіцяла дати, якщо кавалер виграє бій. Він здобув переконливу перемогу, то їй довелося йти на зустріч.

Наречена Катя виходила заміж за Усика вагітною

Більше на інших хлопців Катруся не заглядалася. Відразу після школи вони почали жити разом, а за кілька років побралися. Весілля грали в Сімферополі. Наречена хоч і була в білій сукні, вже носила під серцем дитину. Їм піднесли два келихи з шампанським. Молодята випили, а кришталем кинули об землю. Сашко розбив, а Катя поцілила в автівку.

Катя є талісманом Усика і супроводжує його на всі важливі бої

Усик потроху просувався по кар’єрній драбині, здобуваючи все нові й нові звання й нагороди. В якийсь момент у нього від успіхів й слави знесло дах, і він покинув дружину з маленькою дитиною. Відтоді удача неначе відвернулася від молодика. Він став програвати бої. Навіть збирався завершити спортивну кар’єру й поступати в театральний. Та врешті все якось залагодилося, сім’я збереглася, і Усик став вчитися на фізвихованні.

Олександр Усик обожнює свою дружину й матір трьох дітей

Попри те, що Катерина – росіянка, після анексії Криму її земляками, подружжя вирішило переїхати на Київщину. Поселилися в ошатному будинку в Ворзелі. У подружжя троє дітей. Найстарша Діана народилася 2010-го. За 3 роки родина поповнилася Кирилом. Наймолодший Михайлик на 2 роки меншенький від брата. Його батьки не планували. Просто так сталося.

Катерина й Олександр Усики з дітьми

Поки що діти не проявляють цікавості до боксу. Донька танцює, найменший син захоплюється тенісом, середній залюбки ганяє м’яча. Це і не дивно. Татусь-спортсмен до 15 років відвідував школу ФК “Таврія” і лише потім переметнувся на бокс.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".