Боксер Усик нажив трьох дітей, а дружина не планувала за нього виходити: “Я взагалі його не розглядала”

Олександр Усик здобув чимало престижних боксерських відзнак. Його обожнюють прихильники з усього світу. Натомість боксер свого часу закохався в однокласницю, яка навіть на побачення з ним йти відмовлялася.

Олександр Усик закохався у дівчину раз і назавжди, а от вона деякий час сумнівалася, чи потрібен їй цей спортсмен-велетень. Сашко побачив Катю Хмелевську в школі і відразу запросив на побачення. Дівчина сумнівалася, а згоду погуляти обіцяла дати, якщо кавалер виграє бій. Він здобув переконливу перемогу, то їй довелося йти на зустріч.

Наречена Катя виходила заміж за Усика вагітною

Більше на інших хлопців Катруся не заглядалася. Відразу після школи вони почали жити разом, а за кілька років побралися. Весілля грали в Сімферополі. Наречена хоч і була в білій сукні, вже носила під серцем дитину. Їм піднесли два келихи з шампанським. Молодята випили, а кришталем кинули об землю. Сашко розбив, а Катя поцілила в автівку.

Катя є талісманом Усика і супроводжує його на всі важливі бої

Усик потроху просувався по кар’єрній драбині, здобуваючи все нові й нові звання й нагороди. В якийсь момент у нього від успіхів й слави знесло дах, і він покинув дружину з маленькою дитиною. Відтоді удача неначе відвернулася від молодика. Він став програвати бої. Навіть збирався завершити спортивну кар’єру й поступати в театральний. Та врешті все якось залагодилося, сім’я збереглася, і Усик став вчитися на фізвихованні.

Олександр Усик обожнює свою дружину й матір трьох дітей

Попри те, що Катерина – росіянка, після анексії Криму її земляками, подружжя вирішило переїхати на Київщину. Поселилися в ошатному будинку в Ворзелі. У подружжя троє дітей. Найстарша Діана народилася 2010-го. За 3 роки родина поповнилася Кирилом. Наймолодший Михайлик на 2 роки меншенький від брата. Його батьки не планували. Просто так сталося.

Катерина й Олександр Усики з дітьми

Поки що діти не проявляють цікавості до боксу. Донька танцює, найменший син захоплюється тенісом, середній залюбки ганяє м’яча. Це і не дивно. Татусь-спортсмен до 15 років відвідував школу ФК “Таврія” і лише потім переметнувся на бокс.

Поділитися статтею

Зараз читають

Пуговка і олігарх

Пам’ятайте Пуговку і олігарха з “Татусевих дочок”? Ось як вони виглядають 14 років...

Багатосерійний сімейний ситком "Татусеві дочки" виходив на ТБ дуже довго. Це все завдяки високому попиту публіки і нечуваними рейтингам.
Настя Каменських поділилася секретом сімейних відносин

Настя Каменських зізналася, чому не хотіла весілля з Потапом і як ставиться до зрад:...

Настя Каменських дала інтерв'ю, в якому зізналася, що не хотіла виходити заміж за свого нинішнього чоловіка Потапа.
Перекладіть лише один сірник

Тест – головоломка №135-З: перекладіть лише 1 сірник, щоб вийшла вірна рівність

Вирішили головоломку? Якщо ні, то на малюнку нижче ви можете побачити рішення. Успіхів вам і гарного настрою!
Алла Пугачова та Ліза

(Фото) Онук Алли Пугачової Дені Байсаров: чи схожі вони з Лізою Галкіною?

Променлива усмішка Дені, його блондинисте, як у мами волосся, зводить з розуму його шанувальниць. Багато хто з них схожий на думку, що зовні вони дуже схожі з його тіткою - Лізою Галкіною, молодшою сестрою Крістіни.

Популярне за тиждень

Популярне