“Квартальний” друг Зеленського Євген Кошовий вперше показав реальну дружину: не Олена Кравець (ФОТО)

Зірка студії "Квартал 95" Євген Кошовий рідко розкриває подробиці особистого життя. Зі своєю дружиною Ксенією чоловік вкрай рідко з'являється на світських заходах. Що відомо про таємничу білявку, з якою вже понад 15 років живе у шлюбі "лисий з Кварталу", читайте далі в матеріалі.

Євген Кошовий здобув популярність, як комедійний актор і зірка студії “Квартал 95”. Пощастило коміку не лише у його зірковій кар’єрі, а і в особистому життя. Євген вже 16 років знаходиться у шлюбі з красивою жінкою на ім’я Ксенія, яка народила йому двох донечок: 14-річну Варвару і 8-річну Серафиму.

Що відомо про дружину Євгена Кошового

Дружину Євгена Кошового звати Ксенія. На момент знайомства з зіркою “Кварталу” дівчина була танцівницею відомого балету “Freedom”. В одному з інтерв’ю Кошовий розповідав, що закохався у свою майбутню дружину з першого погляду, а ось Ксенія не одразу відповіла взаємністю коміку. Втім, дівчина не змогла протистояти купі подарунків, квітам та повідомленням Євгена і згодилась піти з ним на побачення, з чого і почалися їхні стосунки.

Євген та Ксенія Кошові
Як виглядає дружина Євгена Кошового

Одружилися Євген і Ксенія у 2007 році, тоді дівчина вже була вагітною. Подружжя запевняють, що вони одружилися не “по зальоту”, а планували шлюб ще до того, як дізнались про майбутнє поповнення.

Євген і Ксенія Кошові на своєму весіллі
Євген і Ксенія Кошові на своєму весіллі

Весілля зірки “Кварталу” було помпезним. Сам Євген зізнається, щоб зробити таке розкішне весілля він взяв кошти в борг у студії “Квартал 95” і зміг розрахуватися з боргами лише через рік.

Весілля Кошового
Весілля Кошового

Зараз Ксенія Кошова не займається танцями. Жінка перекваліфікувалась у дизайнерку одягу і і створює концертні наряди для “Жіночого кварталу”. Крім того, дружина Кошового являється гарною домогосподаркою і мамою для двох дівчат. А сам Євген Кошовий запевняє, що досі кохає дружину як у день їхнього весілля і захоплюється її вродою.

Євген Кошовий зі своєю дружиною та молодшою донькою
Євген Кошовий зі своєю дружиною та молодшою донькою

Поділитися статтею

Зараз читають

Тіна Кароль

Розпатлана Тіна Кароль в сукні-купальнику зазиває Дана Балана до себе в гримерку: встояти неможливо...

Популярна українська співачка Тіна Кароль вбила наповал не тільки шанувальників, але і Дана Балана. Зірка любить дивувати.
Моліться з вірою!

4 сильних молитов за духовне зцілення. Читайте з вірою в серці

Господи, вбережи мене від ями руйнування. Поверни радість моєму духу та обнови мій розум і тіло.
Little Big

Little Big побили всі рекорди за всю історію міжнародного конкурсу

Популярна епатажна російська група Літл Біг - рекордсмен за всіма параметрами.
Жінка народила близнят

Історія близнят, які народилися, тримаючись за руки (Фото)

Ці дівчатка близнючки, і вони народилися, тримаючи один одного за руку.

Популярне за тиждень

Популярне